Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Mr. Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Disk Space Analyzer: Inspector

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

  • Původní cena: 199 Kč (Zdarma)

MarginNote 2 Pro

Zakoupením aplikace MarginNote 2 Pro získáte perfektní nástroj, který vám pomůže s učením. Aplikace slouží pro zapisování těch nejrůznějších poznámek, v čemž jde MarginNote 2 Pro značně napřed. Aplikace vám totiž pomůže s generací takzvaných flashcard (kartiček, které slouží pro snadné zapamatování), kreslí mindmapy, díky kterých si můžete organizovat učení a nabízí spoustu dalších funkcí.

  • Původní cena: 779 Kč (499 Kč)

Plain Text

Aplikace Plain Text je užitečným nástrojem pro všechny, kteří na Macu pracují s texty všeho druhu. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný editor, který ve velmi přehledném a minimalistickém uživatelském rozhraní nabízí funkce, jako jsou úpravy textu, odstranění formátu a stylu, sjednocení parametrů a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Toki Tori

Do akce dnes zamířila také roztomilá a zábavná plošinovka s názvem Toki Tori. Kromě chození, skákání a zdolávání překážek vás v ní čeká také luštění a řešení nejrůznějších hádanek a hlavolamů, a to vše ve velmi hezky vypadajícím herním prostředí, se snadným ovládáním a chytlavým soundtrackem.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.