Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Markdown Pro

Jestliže hledáte nějaký kvalitní, ale přesto jednoduchý nástroj pro psaní dokumentů, esejí, poznámek a ostatních, možná by vás mohla zaujmout aplikace Markdown Pro. Jedná se o parádní software, který nabízí velice jednoduché formátování textu. Při psaní se totiž nemusíte s ničím otravovat a jednoduše vám postačí text označit kupříkladu hashtagy, hvězdičkami a dalšími znaky.

  • Původní cena: 249 Kč (149 Kč)

Capto: Screen Recorder & Edit

Operační systém macOS se sice dokáže nativně postarat o tvorbu snímků obrazovky a její nahrávání, ale nabízí poměrně omezené funkce. Aplikace Capto: Screen Capture & Record vám umožní nahrávat profesionální videa, pomůže vám s tvorbou zmiňovaným snímků obrazovky, nabídne vám řadu kvalitních nástrojů pro úpravu vašich souborů a usnadní vám jejich sdílení.

  • Původní cena: 779 Kč (699 Kč)

Mr. Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Coffee Buzz

Stažením aplikace Coffee Buzz získáte perfektní nástroj, který obrazně řečeno umožní vašemu Macu dodat trošku kávy. To znamená, že jej dokáže dočasně udržet ve stavu, ve kterém za žádnou cenu nepřejde do režimu spánku. Pokud totiž potřebujete tohle nastavení měnit poněkud často, Coffee Buzz vám dokáže ušetřit spoustu času, který byste jinak strávili v Předvolbách systému.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.