Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Live Paradise

S pomocí aplikace Live Paradise doslova proměníte vaši pracovní plochu v ráj. Spousta lidí si totiž stojí za názorem, že animované tapety zobrazující klidné prostředí vás dokáží značně zrelaxovat a zbavit stresu. Na tomto staví i tato aplikace, která vás zbaví nudných statických tapet a doslova vám poskytne animované okno do ráje.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Kingdom Rush Frontiers HD

Kingdom Rush Frontiers HD je full HD verzí populární hry Kingdom Rush Frontiers. V této tower defense strategii vás čeká nekonečné napínavé dobrodružství, boj o obranu vlastního území, a cílem je ochránit vaši věž před nebezpečnými nájezdy nepřátel.

  • Původní cena: 249 Kč (149 Kč)

Folder Icons

Nudí vás standardní ikonky složek na vašem Macu? Díky aplikaci s názvem Folder Icons můžete tyto nudné obrázky složek vyměnit za mnohem zábavnější obrázky. Folder Icons nabízí bohatou knihovnu nejrůznějších ikonek pro složky, ze kterých si určitě vyberete.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

JotNow – Sticky Blog Notes

Pokud hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní Lístečky, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci JotNow – Sticky Blog Notes. Tento nástroj totiž rovnou slouží jakožto správce vašich poznámek, kdy si zároveň poradí se zobrazováním jednotlivých lístečků. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Records

Aplikace Records funguje coby vaše osobní databáze a plánovač úkolů, s jehož pomocí si můžete rozvrhnout doslova cokoliv. Program tímto způsobem můžete použít například pro vytvoření seznamu oblíbených filmů, pro list s fakturami, zapisovat si poznámky a podobně. Jak to celé funguje a vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.