Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Graphing Calculator 4

Název aplikace Graphing Calculator jistě hovoří sám za sebe. S pomocí tohoto užitečného programu můžete na vašem Macu pracovat s rovnicemi a následně je vykreslovat ve 2D a 3D zobrazení. Graphing Calculator 4 si dokáže poradit s velkým množstvím všech možných rovnic a jejich efektivní vizualizací.

  • Původní cena: 1050 Kč (499 Kč)

Haskell

Aplikace Haskell představuje integrované grafické vývojářské prostředí pro vaše projekty v programovacím jazyce Haskell. Kromě samotné možnosti programování zde najdete také možnost efektivního učení potřebných základů spolu s vhodným prostředím pro praktické vyzkoušení toho, co jste sami napsali. Program je vhodný pro začátečníky, stejně jako pro pokročilé.

  • Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

Records

Aplikace Records funguje coby váš osobní databáze a plánovač úkolů, s jehož pomocí si můžete rozvrhnout doslova cokoliv. Program tímto způsobem můžete použít například pro vytvoření seznamu oblíbených filmů, pro list s fakturami, zapisovat si poznámky a podobně. Jak to celé funguje a vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

Faviconer

Aplikace s názvem Faviconer je určená zejména vývojářům a tvůrcům webových stránek. S pomocí tohoto softwaru můžete vytvářet takzvané favicony pro vaše webové stránky. Stačí jen vybrat zdroj příslušného obrázku, požadovanou velikost ikony, a vše je během několika málo okamžiků připraveno. Faviconer nabízí podporu naprosté většiny běžných obrazových formátů.

Faviconer
  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.