Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Photo Eraser

S pomocí aplikace Photo Eraser můžete v rychlosti odstranit jakýkoliv nevyžádaný objekt ve vašich fotografiích. Tento nástroj si tedy konkrétně poradí s retušováním, kdy vám pouze stačí označit danou oblast, kterou byste si přáli ze snímku vymazat a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Super Eraser Pro: Photo Inpaint

I tu nejlepší fotografii dokáže bohužel zkazit například nevyžádaný objekt, který se na poslední chvíli dostane do záběru. To už naštěstí dnes není problém, jelikož prakticky cokoliv lze v postprodukci odebrat. S tímto problémem si konkrétně hravě poradí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint, která dokáže vyretušovat požadovaná místa.

  • Původní cena: 349 Kč (249 Kč)

Guest List Organizer

Pořádáte častokrát různé akce, webináře, setkání a další? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Guest List Organizer. Tento program vám pomůže s tvorbou seznamů hostů, které dokáže jednoduše spravovat a exportovat. Všechna data jsou navíc automaticky synchronizována prostřednictvím iCloudu.

  • Původní cena: 249 Kč (99 Kč)

Chrono Plus – Time Tracker

Aplikace Chrono Plus – Time Tracker cílí především na freelancery, kteří si potřebují počítat, kolik času (hodin) strávili na určitou prací či projektem. Tento program zároveň slouží jakožto správce úkolů, a zároveň se dokáže postarat o zmiňované počítání času. Veškeré záznamy se navíc synchronizují skrze iCloud, díky čemuž k nim můžete přistupovat například i na iPhonu. Sesbíraná data si následně můžete vizualizovat ve formě grafů.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Magic Cutter – MP3 Editor

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Cutter – MP3 Editor si přijdete na zajímavý nástroj, s jehož pomocí se můžete vrhnout do střihu vašich audiozáznamů. Program vám konkrétně umožní soubor různě nastříhat, pospojovat či vyplnit, aniž by došlo ke ztrátě kvality.

  • Původní cena: 249 Kč (99 Kč)
.