Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Incredibox

Po delší době se ve slevě znovu objevila populární a nesmírně zajímavá hra Incredibox. V tomto titulu totiž povedete skupinu takzvaných beatboxerů a budete tedy tvořit hudbu. Jednoduše si zvolíte jeden z osmi stylů, který je vám nejblíže a následně se do toho pustíte. Skládání je nesmírně jednoduché a váš výsledný mix můžete dokonce sdílet s vašimi přáteli.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Photo Eraser

S pomocí aplikace Photo Eraser můžete v rychlosti odstranit jakýkoliv nevyžádaný objekt ve vašich fotografiích. Tento nástroj si tedy konkrétně poradí s retušováním, kdy vám pouze stačí označit danou oblast, kterou byste si přáli ze snímku vymazat a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Agent A: A puzzle in disguise

Řadíte se mezi milovníky akčních logických her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Agent A: A puzzle in disguise. V této hře se zhostíte role profesionálního agenta, jehož úkol je zásadní a nelehký. Budete totiž muset infiltrovat nepřátelskou organizaci a eliminovat jejich špionku, která útočí na vaše kolegy.

  • Původní cena: 149 Kč (25 Kč)

Magic Battery

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Battery si přijdete na parádní nástroj, který přijde vhod každému jablíčkáři. S pomocí tohoto nástroje můžete na jednom místě sledovat stav baterie u vašeho příslušenství Apple a dalších Bluetooth zařízení připojených k samotnému Macu.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Be Focused Pro – Focus Timer

Máte někdy při práci problémy s produktivitou a potřebujete občas popostrčit? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout slevu na oblíbenou aplikaci Be Focused pro – Focus Timer. Tento nástroj uplatňuje techniku zvanou pomodoro, kdy vaši práci rozdělí do několika kratších intervalů prokládaných přestávkami. Díky tomu nebudete tolik mrhat časem a daleko lépe se budete soustředit.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.