Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Stellaris

Ve strategické hře Stellaris se vrhnete na nepopsatelné dobrodružství, které vás zabaví na dlouhé hodiny. V této hře totiž budete objevovat, prozkoumávat a komunikovat s nejrůznějšími druhy živočichů, na které narazíte na vašich toulkách skrze vesmír. Vaším cílem také bude budovat vesmírné lodě a kolonizovat planety.

  • Původní cena: 39,99 € (8 €)

Overcooked! 2

Oblíbená kulinářská hříčka Overcooked je zpět s druhým dílem, ve kterém se opět můžete pustit do chaotické kuchařské akce. Ve hře Overcooked! 2 se opět ocitáte v Onion Kingdom, kde na vás a váš tým čeká řada nelehkých gastronomických úkolů. Nasaďte si rondony, je na čase spasit svět vaším kulinářským uměním.

  • Původní cena: 22,99 € (5,74 €)

Golf with your Friends

Legendární hra Golf With Your Friends se dostává do akce. Zakoupením tohoto titulu získáte parádní hru, ve které budete moci vyzvat vaše přátele v golfu. Ve hře na vás ale čekají velice zajímavě zpracované mapy a věřte tomu, že se parádně pobavíte a mnohdy vám až bouchnou saze.

  • Původní cena: 14,99 € (4,94 €)

Mafia III: Definitive Edition

Dnes můžete na Steamu získat v lákavé slevě také populární titul Mafia III: Definitive Edition. V této hře se ocitnete v roce 1968. Lincoln Clay se z války ve Vietnamu vrací do Spojených států. To, co viděl a zažil ve Vietnamu, jej nesmazatelně poznamenalo, a možná právě proto se namísto zařazení do běžného života rozhodne pro jinou kariéru.

  • Původní cena: 29,99 € (9,89 €)

Gang Beasts

Jestliže hledáte myšlenkově nenáročnou hru, která vás náramně pobaví a jen tak neomrzí, poté byste se přinejmenším měli podívat na Gang Beasts. Jedná se o multiplayerovou párty hru, ve které budete ovládat svou vcelku vtipně vypadající postavu a bojovat s ostatními v ulicích Beef City. S ostatními hráči navíc můžete vytvářet gangy a utkávat se v hromadných bitvách.

  • Původní cena: 19,99 € (8,99 €)
Témata: , , , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.