Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Transport Fever 2

Řadíte se mezi milovníky strategických, manažerským simulací? Jestli sjte si na tuto otázku odpověděli ano, tak by ve vaší herní knihovně rozhodně neměl chybět titul Transport Fever 2. V této hře budete prakticky představovat dopravní společnost, a proto musíte vybudovat kvalitní dopravní infrastrukturu a zajistit celkovou prosperitu.

  • Původní cena: 39,99 € (19,99 €)

Sid Meier’s Civilization VI

Milovníkům strategických her ikonickou „Civilizaci“ pravděpodobně představovat nemusíme. Konkrétně se ale jedná o tahovou historickou strategii, ve které před vámi bude stát jediný cíl – rozšířit své vlastní impérium a podmanit si tak celý svět. Využít přitom můžete buďto hrubou sílu, strategické myšlení, diplomacii a podobně. Zároveň se budete potýkat s výzkumem technologií, získáváním zdrojů a podobně.

  • Původní cena: 59,99 € (8,99 €)

Late Shift

Late Shift je hra pro všechny milovníky kriminálních případů. V této hře se ocitáte přímo uprostřed napínavého a strhujícího kriminálního thrilleru, pojednávajícího o brutálním přepadení v ulicích Londýna. Važte každé své rozhodnutí, protože právě na nich bude záviset to, jak se bude váš příběh dále vyvíjet.

  • Původní cena: 12,99 € (5,84 €)

Hand of Fate 2

Hand of Fate 2 je kombinace karetní a fantasy RPG hry. Zajímavé propojení dvou žánrů může za to, že je tato série velmi oblíbená. Nejzajímavějším prvkem hry je generování herního světa právě na základě zahraných karet. Tento svět budete ve druhém díle procházet v doprovodu dalšího bojovníka a snažit se společně zachránit svět.

  • Původní cena: 27,99 € (8,39 €)

Megaquarium

Určitě jste již někdy slyšeli, nebo případně i navštívili nějaké obrovské akvárium, kde se nachází řada nejrůznějších vodních živočichů. Ve hře Megaquarium se stanete kurátorem takovéhoto podmořského světa, díky čemuž budete mít řadu nejrůznějších úkolů. Na starosti totiž budete mít celkový chod budovy, zdraví a potravu pro ryby, budete muset zajistit vaše zaměstnance a především mít šťastné zákazníky. Zvládnete to?

  • Původní cena: 20,99 € (10,49 €)
Témata: , , , ,
.