Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Kerbal Space Program

Hledáte nějakou strategickou, oddechovou hru, která by vás dokázala parádně zabavit? V takovém případě byste se měli přinejmenším podívat na titul Kerbal Space Program. V této hře budete ovládat mimozemskou rasu, kteří jsou známí pod jménem Kerbelové, kdy povedete jejich vesmírný program. Vaším úkolem bude s pomocí vesmírných raket, realistické aerodynamiky a fyzice překonat různé výzvy a podívat se na ostatní planety.

  • Původní cena: 39,99 € (9,99 €)

Wasteland 3

Milovníkům akčních strategických RPG titulů by dnes rozhodně neměla uniknout akce na Wasteland 3. V této hře se vžijete do role vůdce skupiny bojovníků, kteří se ve troskách světa po nukleární válce snaží o obnovení civilizace od naprostých základů. Po déle než století trvající válce je doslova vše zničeno a vaším úkolem je, abyste spasili Zemi a postarali se o její obnovu – nenechte se ale zmást, zároveň vás totiž čekají souboje s různými a nesmírně nebezpečnými nepřáteli.

  • Původní cena: 41,99 € (13,85 €)

Late Shift

Late Shift je hra pro všechny milovníky kriminálních případů. V této hře se ocitáte přímo uprostřed napínavého a strhujícího kriminálního thrilleru, pojednávajícího o brutálním přepadení v ulicích Londýna. Važte každé své rozhodnutí, protože právě na nich bude záviset to, jak se bude váš příběh dále vyvíjet.

  • Původní cena: 12,99 € (5,19 €)

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Další velice zajímavá hra, která je dnes k dostání s parádní slevou, je Neverwinter Nights. V tomto online RPG si totiž vytvoříte svou vlastní postavu, se kterou následně budete brázdit po krajích úžasného světa, kde na vás čeká řada nepřátel, úkolů a nejrůznějších pokladů.

  • Původní cena: 15,99 € (4,79 €)

The House of Da Vinci

Po delší dobu do akce opět dorazila nesmírně populární logická adventura The House of Da Vinci. V tomto titulu se podíváte do domu samotného Leonarda da Vinciho v autentickém období renesance. Konkrétně budete objevovat různá tajemství a řešit mechanické hlavolamy.

  • Původní cena: 19,99 € (7,99 €)
Témata: , , , ,
.