Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Project Hospital

Řadíte se mezi milovníky manažerských strategií, ve kterých obecně budujete? Jestli jste si an tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní 50% slevu na titul Project Hospital. V této hře se zhostíte hned několika rolí, kdy budete zastupovat lékaře, architekta a manažera zároveň. Povedete totiž vlastní nemocnici, kde budete muset naplánovat úplně všechno a postarat se, aby vše fungovalo bez sebemenších problémů.

  • Původní cena: 24,99 € (9,99 €)

Dead Cells

Řadíte se mezi milovníky akčních her a hledáte titul, který by vás dokázal parádně zabavit? V takovém případě byste určitě neměli přehlédnout aplikaci Dead Cells, ve které se zhostíte role alchymisty, kterému se bohužel nevydařil jeden nebezpečný experiment. Díky tomu ale zjistíte, že smrt není definitivním koncem, jelikož se zjevíte v zajímavé říši. Vaším úkolem bude prozkoumávat okolí a odhalit tajuplná tajemství o tom, kde se vlastně nacházíte a proč.

  • Původní cena: 24,99 € (14,99 €)

Children of Morta

Sleva na hru Children of Morta potěší především milovníky akčních rogue-like her s prvky RPG. Tento titul je o unikátní rodině hrdinů, která se vydá na velice nebezpečnou výpravu a utká se přitom s hordami různých nepřátel. Zvládnete si ale s nimi poradit a případně se obětovat pro záchranu vašich nejbližších?

  • Původní cena: 21,99 € (7,69 €)

Nova Drift

Jestliže se řadíte mezi milovníky akčních roguelike her, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul Nova Drift. V této hře budete doslova kontrolovat neustále se vylepšující bio-mechanickou vesmírnou loď, přičemž budete muset čelit těm nejrůznějším a nejpodivnějším smrtelným nepřátelům.

  • Původní cena: 12,49 € (7,49 €)

Cultist Simulator

Nezávislá karetní hra Cultist Simulator nabízí velmi zajímavou hratelnost, ve které budete kombinovat karty a pomocí toho si tak tvořit vlastní příběh. Založíte jeden z kultů, který budete následně také rozvíjet. Samozřejmě vás čekají i nepřátelé a podle tvůrců až 40 hodin zábavy.

  • Původní cena: 19,99 € (11,99 €)
Témata: , , , ,
.