Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Transport Fever

Ve hře Transport Fever se vrátíte zpět v čase do roku 1850, kdy před vámi bude stát ne zrovna jednoduchý úkol. Ocitnete se totiž v roli ředitele dopravní společnosti, kdy budete muset vybudovat celou dopravní síť, především tedy železnici, a zajistit tak kvalitní přepravu. Zvládnete ze sebe udělat dopravního magnáta a vést prosperující společnost?

  • Původní cena: 29,99 € (5,99 €)

Whispers of a Machine

Jestliže se řadíte mezi milovníky her se vskutku napínavým příběhem a notnou dávkou hlavolamů, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Whispers of a Machine. Hra vypráví příběh speciální agentky jménem Vera, která musí vyřešit sérii záhadných vražd. Přitom ale narazíte na šílenou skupinu vytvářející umělou inteligenci s nepopsatelnými možnostmi.

  • Původní cena: 14,99 € (2,99 €)

Dicey Dungeons

Napadlo vás někdy, že byste se ocitli v roli hrací kostky, jejíž úkolem je nekonečný souboj v žalářích? Jestli ne a rádi byste si to vyzkoušeli, rozhodně se podívejte na hru Dicey Dungeons. V tomto herním titulu si totiž budete moci vybrat jednu z šesti hracích kostek, které se liší svými schopnosti, a vaším úkolem bude v žaláři porazit vašeho úhlavního nepřítele – Lady Luck.

  • Původní cena: 12,49 € (3,12 €)

Jupiter Hell

Milovníci tahových, rogue-like strategií by poté rozhodně neměli přehlédnout titul Jupiter Hell. V této RPG hře se sci-fi nádechem se totiž objevíte v neprobádaných hloubkách vesmírných pekel, kde se budete muset utkat s řadou nejrůznějších nepřátel. Mezi ně se řadí nemrtví, démoni a další monstra.

  • Původní cena: 20,99 € (14,69 €)

Car Mechanic Simulator 2018

Napadlo vás někdy, že byste si otevřeli svůj vlastní autoservis a od rána do večera se věnovali opravám a různým opravám vozidel? Přesně tohle si můžete vyzkoušet ve skvělém simulátoru Car Mechanic Simulator 2018, kde budete budovat své vlastní servisní království. Vaším úkolem bude auta opravovat, lakovat, vylepšovat a testovat. Dokonce budete mít příležitost si postavit své vlastní auto.

  • Původní cena: 19,99 € (5,59 €)
Témata: , , , ,
.