Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Surviving Mars

Jestliže se považujete za fanoušky strategických her se systémem budování měst, tak byste rozhodně neměli promeškat dnešní 66% slevu na titul Surviving Mars. V této hře se totiž vrhnete na velice zajímavý úkol, kterým je kolonizace rudé planety Mars. Z tohoto důvodu budete muset vybudovat základní kolonii, zajistit nutné zdroje a následně splnit různé zajímavé výzvy, které se před vás postaví.

  • Původní cena: 29,99 € (7,49 €)

Euro Truck Simulator 2

Do akce znovu zamířil veleúspěšný titul Euro Truck Simulator 2. V této hře se zhostíte role řidiče nákladního vozidla a váš úkol bude jasný – převážet nejrůznější náklad přes celou Evropu. Přitom se budete muset snažit o vybudování vlastní přepravní společnosti, kdy postupně nasbíráte několik zaměstnanců a maximalizujete tak své zisky. Hru si navíc můžete zdarma vyzkoušet skrze demo verzi.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Kingdom Two Crowns

Toužili jste někdy po vybudování vlastního království? To si budete moci vyzkoušet v zajímavé hře Kingdom Two Crowns, kterou si můžete vychutnat buďto sami za sebe, anebo v režimu kooperace s vašimi přáteli. Sami se přitom ocitnete v roli monarchy, který musí zajistit blahobyt pro své poddané, a zároveň přitom budete čelit nejrůznějším překážkám.

  • Původní cena. 19,99 € (5,99 €)

Barotrauma

Ve hře Barotrauma se ponoříte pod vodu. Jedná se totiž o 2D simulátor ponorky, ve kterém budete muset spolupracovat a pracovat tak na vzájemném přežití s celou posádkou. Hra se ale neodehrává na Zemi a vy můžete hrát dvěma způsoby. Buďto si se svým týmem budete pomáhat, nebo celou operaci sabotujete a rozhodnete se pokračovat sami.

  • Původní cena: 24,99 € (6,24 €)

This War of Mine

Ve většině her s válečnou tematikou se nacházíte v roli hrdiny, který zcela změní sled veškerých událostí a zachrání svět. This War of Mine na to jde ale trošku jinak. V této hře se totiž ocitáte v roli prostého občana státu, jehož země je právě ve válce. Vaším úkolem je zajistit dostatek potravy pro vaši skupiny a přežít. Zvládnete to?

  • Původní cena: 18,99 € (3,79 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.