Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Wingspan (Na křídlech)

Wingspan je poutavá karetní hra s ptačí tematikou, u které se pobavíte a zároveň se řádně odreagujete. Hra je určená pro jednoho až pět hráčů, a vaším úkolem v ní bude vytvořit si síť přírodních rezervací a nalákat do ní co možná největší množství těch nejzajímavějších ptáků.

  • Původní cena: 19,99 € (11,79 €)

Disco Elysium – The Final Cut

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo, kdybyste se ocitli v kůži detektiva a vyzkoušeli si jeho každodenní život? Přesně tohle vám umožní hra Disco Elysium. Vaším úkolem tedy bude, abyste případně řešili různé případy, vyslýchali podezřelí a podobně, ale současně se také můžete nechat uplatit a zvolit si trošku odlišnou cestu. Jedná se o parádní RPG, ve kterém si postupně vylepšujete své dovednosti a stáváte se tak obecně lepším.

  • Původní cena: 39,99 € (13,99 €)

Golf With Your Friends

Po delší době se do akce znovu podívala nesmírně oblíbená hra Golf With Your Friends, která vám a vaším přátelům dokáže nabídnout dlouhé hodiny zábavy. Budete totiž ovládat golfový míček na nejrůznějších, poměrně šílených mapách, kde vyzvete zmiňované přátele a váš cíl bude jasný – vyhrát.

  • Původní cena: 14,99 € (4,94 €)

Thief Simulator

Po delší době do akce znovu zamířila nesmírně oblíbená hra Thief Simulator, ve které si vyzkoušíte roli zloděje. Přesně proto budete nejprve prozkoumávat okolí a následně si vyberete, na jaký dům se v noci vydáte. Postupným hraním se samozřejmě budete vylepšovat, díky čemuž si dovolíte na stále hodnotnější, ale také lépe zabezpečené domy.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Tails of Iron

Pokud máte rádi napínavé RPG hry, ve kterých není nouze o drsné souboje, určitě vás zaujme titul Tails of Iron. V této hře se ocitáte v roli Redgiho, dědice trůnu, který se vydává na nebezpečnou pouť, aby získal zpátky své království.

  • Původní cena: 24,99 € (12,49 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.