Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma či ve slevě v době psaní článku.

HITMAN Essential Collection

Dnes můžete ve slevě na Steamu stáhnout také populárního Hitmana. Vžijte se do role Agenta 47, nejlepšího nájemného vraha na světě. Vaše poslání je jasné, nikoliv však jednoduché, a v cestě vám bude stát celá spousta nepřátel a dalších překážek. Jakmile se ale na tuto cestu vydáte, vězte, že z ní již není návratu… V balíčku naleznete tituly HITMAN: Bloody Money, Hitman: Absolution, HITMAN: Episode 2 – Sapienza a další skvělý obsah.

  • Původní cena: 101,89 € (19,21 €)

Emily is Away <3

Pokud si chcete osvěžit vzpomínky na Facebook z dob jeho počátků, vyzkoušejte hru s názvem Emily is Away <3. Jedná se svým způsobem o simulátor starého Facebooku téměř se vším všudy, vaším úkolem bude patřičně si vyladit profil a vžít se do role mladé uživatelky. [gallery ids="244340,244341,244342,244343"]

  • Původní cena: 8,19 € (3,27 €)

Little Big Workshop

Ve strategické hře Little Big Workshop patřičně procvičíte vaše manažerské dovednosti. Vaší úlohou v tomto titulu totiž je, že se musíte postarat o správný chod celé továrny z pozice jejího manažera. Čím lepších výsledků navíc budete dosahovat, tím více budete moci investovat do vylepšení, které povede k větším příjmům a rychlejší výrobě.

  • Původní cena: 19,99 € (7,99 €)

Hero Siege

Dnešní akce na hru Hero Siege ocení především milovníci starších roguelike her, které se i dnes těší obrovské popularitě. V této hře budete s vašim hrdinou čelit hordám nelítostných nepřátel, kteří se jen tak zastavit nenechají. Perfektním prvkem hry je talentový strom, čímž Hero Siege lehce zabrušuje i do RPG žánru.

  • Původní cena: 6,99 € (2,09 €)

Trine 2: Complete Story

Ve hře Trine 2 se chopíte role jednoho z hrdinů, přičemž máte na výběr mezi kouzelníkem, zlodějem a rytířem. V této adventuře na vás bude čekat spousta hádanek a napětí, které najdete v takzvaném pohádkovém světě. Za zmínku určitě stojí poměrně kvalitní fyzika, kterou musíte využít ve váš prospěch. Hra také nabízí kooperativní režim, díky čemuž si můžete zahrát s vašimi přáteli.

  • Původní cena: 4,49 € (1,12 €)
Témata: , , , ,
.