Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V tomto článku se podíváme na 5 nejlepších online výherních automatů, které si můžete bez problémů zahrát úplně kdekoliv. Tyto sloty jsou totiž plně optimalizované pro všechna mobilní zařízení, díky čemuž je lze pohodlně hrát i na cestách a kvalita zůstává stejná jako u počítače. Pojďme se na ně podívat! 

Co jsou to sloty a jak jsou populární?

Výherní automaty jsou elektronická zařízení, která poskytují interaktivní zábavu a možnost peněžní výhry. Obvykle se nacházejí v hernách nebo kamenných kasinech po celém světě, ale v dnešní době rapidně roste také popularita českých online kasin, jako jsou například Fortuna, Tipsport nebo Sazka. Pokud byste si chtěli přečíst i o mezinárodních online kasinech, vše se dozvíte na této stránce.

Sloty jsou obecně nejpopulárnější hazardní hrou ze všech, a to především díky jejich jednoduché hratelnosti a zábavné grafice. I v České republice jsou mezi hráči nejoblíbenější; v roce 2019 bylo z celkových sázek ve výši 265 miliard Kč téměř 70 % použito právě na automaty. Svědčí o tom také online reklama v roce 2022, kde se v top 10 společnostech s nejvyššími náklady umístily 3 největší online kasina v Česku, jejich recenze čtěte na casinoonline-cz.com.

Snímek obrazovky 2023-07-19 v 20.19.07

Proč je u slotů důležitá optimalizace pro mobilní telefony?

Hrací automaty jsou skvělým zdrojem zábavy, odreagování a při troše štěstí i dodatečných prostředků. V úplných počátcích byly dostupné pouze fyzicky, díky čemuž začala vznikat ta nejhezčí kasina na celém světě. S přesunem na internet již sice nebylo nutné chodit do heren, ale přesto byli hráči limitovaní svým počítačem. Dnes je však sloty možné s sebou vzít naprosto kamkoliv. Ať už si chcete zkrátit volnou chvíli v MHD, nebo při čekání fronty v obchodě, není nic jednoduššího než si na telefonu najít svůj oblíbený automat a trochu si zatočit. Dobrá optimalizace zaručuje příjemný herní zážitek i na malé obrazovce.

Multiplay 81

Stručný přehled

Multiplay 81 je čtyřválcový automat s rozložením 4×3 a RTP 97 %. Má klasický retro design s charakteristickými symboly ovoce, jako je citron, meloun, švestka nebo třešeň. Celkově se jedná o jeden z vůbec nejoblíbenějších slotů od vývojáře e-gaming, který se hraje takřka ve všech online kasinech. 

Jak probíhá hra 

Pro výhru je nutné poskládat na jedné z 81 výherních linií alespoň tři stejné symboly, pro vyšší odměnu čtyři. Největší váhu má wild symbol Multiplay 81, který celou výhru násobí dvakrát a nahrazuje všechny symboly. Při získání třech je možné získat až osminásobek výhry. Jiná pravidla zde nejsou, slot je poměrně jednoduchý.

Optimalizace a výhody slotu

Multiplay81 je dobře optimalizovaný. Hru si bez problému užijete s obrazovkou svisle i vodorovně, kdy sice nezabírá celou plochu, ale funguje plynule a spolehlivě. Disponuje také vítanou funkcí autoplay.

Respin Joker 81

Stručný přehled

Respin Joker 81 se nese ve velmi podobném duchu jako Multiplay 81. Tento automat s rozložením 4×3 má však vyšší RTP, a to skvělých 98,05 %. Pyšní se také vynikající optimalizací pro mobilní zařízení, jak je u Synotu zvykem.

Jak probíhá hra

Dominantou slotu je wild symbol Jokera, který nejenže nahrazuje ostatní, ale za výherní kombinaci dodává také respiny. Symboly s Jokerem ve výherní řadě se zamknou a zbylá políčka se postupně plní do té doby, než žolíci přestanou padat. Díky tomu je hra napínavá a na obrazovce se pořád něco děje. 

Optimalizace a výhody slotu

Respin Joker 81 má bezkonkurenční optimalizaci. Precizní zpracováni tohoto automatu je velkým plusem pro všechny, kteří si chtějí užít plynulou hru. Výhodou je také možnost hrát s obrazovkou na výšku i na šířku.  

Snímek obrazovky 2023-07-19 v 20.19.27

Multi Vegas 81

Stručný přehled

Tento automat s retro designem od Kajot Games se čtyřmi válci a 81 výherními řadami je další skvělou možností výběru. Výhernost automatu je 94,8 % a rozptyl sázek činí 1 Kč až 1000 Kč. Zároveň se jedná o jeden z celkově nejoblíbenějších slotů mezi českými hráči, nejen na mobilních zařízeních. 

Jak probíhá hra

Multi Vegas 81 disponuje pouze jedním speciálním symbolem, který má jednoduchou funkci. Nahrazuje totiž ostatní symboly na válcích a násobí celkovou výhru dvakrát. Při získání třech divokých symbolů je tak celá částka osminásobná. 

Optimalizace a výhody slotu

Tento automat má skvělou optimalizaci, která je téměř bezchybná. Zahrajete si ho na šířku i výšku, ale hraní na šířku je lépe rozvržené a blíže zobrazuje herní pole. Také je velmi dobře ovladatelný a nabízí spoustu zábavy nerušené žádnými záseky.

100 Hot Wild

Stručný přehled

Tento šestiválcový automat od Tech4Bet má sto výherních řad a návratnost hráči 97 %. Po boku klasických třešní, melounů nebo červených sedmiček nalezneme na poli 6×4 také žolíka a dva scatter symboly. 

Jak probíhá hra

100 Hot Wild je klasický automat s moderními herními mechanikami, který používá scatter symboly a wild symbol žolíka. Scattery jsou ve hře dva: podkova, která padá na všech kotoučích kromě druhého a pátého, a dolar. Čtyři podkovy vklad násobí 100krát, dolary mohou vklad znásobit až 500krát. Dalším symbolem je žolík, který má funkci expanding wild, tedy nahrazuje všechny symboly a dokáže se roztáhnout na celý válec.

Optimalizace a výhody slotu

Vaše zábava při hraní 100 Hot Wild bude nerušená, protože i tento automat je špičkově optimalizovaný. Hrát můžete na šířku i na výšku, přičemž obě rozvržení jsou perfektní. Sloty od Tech4Bet jsou na mobilech opravdu vynikající. 

Snímek obrazovky 2023-07-19 v 20.19.58

Multi 5

Stručný přehled

Multi 5 je posledním ovocným automatem na našem seznamu. Tento slot od e-gamingu má rozvržení 4×5 a výhernost 97 %, což je pro tohoto vývojáře typické. Nejnižší sázka je 5 Kč a nejvyšší 1000 Kč, takže budete moci hrát s jakýmkoli bankrollem. 

Jak probíhá hra

Hlavním lákadlem tohoto slotu jsou symboly three, reel a bonus zabírající 3 políčka na výšku. Při jejich kombinaci se aktivuje criss cross hra, která představuje 10 zatočení zdarma a bonusové kolo. Dále se zde nachází wild symbol Multi 5 zastupující všechny symboly kromě scatterů a násobící výhru. 

Optimalizace a výhody slotu

Multi 5 je také velmi dobře optimalizovaný automat, který má přehledné a intuitivní ovládání. Dá se hrát na výšku i na šířku, ale po okrajích se v obou rozvrženích bohužel ukazují černé oblasti v okolí obrazovky.

Závěr

Hraní slotů na mobilu by dnes mělo být standardem, proto je překvapující, že ne každý vývojář se na optimalizaci svých her zaměřuje. V tomto článku jsme popsali 5 slotů, které lze pohodlně hrát na telefonu i tabletu, ať se nacházíte kdekoliv. Teď už se jen stačí zaregistrovat na jednom z online kasin a pokusit se získat výhru, která vám leží přímo ve dlani.

Budoucí trendy v mobilním hraní

Je nepochybné, že se množství slotů dostupných na mobilních zařízeních bude nadále rozšiřovat, ale některé společnosti jdou s pomocí moderních technologií ještě dál. Například globální vývojář Microgaming investuje do her ve virtuální realitě. Možná bychom se proto mohli dočkat slotů v rozšířené realitě, které by byly pomocí kamer a senzorů telefonu uvedeny do takřka skutečné podoby.  

.