Zavřít reklamu

Operační systém iOS již nějakou dobu nabízí možnost přidání widgetů na plochu. Zatímco někteří jablíčkáři tuto možnost zamítají, jiní nedají na widgety dopustit. Pokud se řadíte do druhé jmenované skupiny, určitě uvítáte naši dnešní nabídku tipů na aplikace pro produktivitu, jejichž widgety by na ploše vašeho jablečného smartphonu rozhodně neměly chybět.

Drafts

Drafts je skvělá aplikace, která spolehlivě poslouží k pořizování záznamů všeho druhu. Je jen na vás, zda ji využijete k zápisu poznámek, návrhům kódů, deníkovým zápiskům nebo k jiným účelům. Drafts nabízí bohaté možnosti úprav textů, třídění i označování záznamů a sdílení jiným uživatelům i do vybraných aplikací. Aplikace Drafts se ale může pochlubit také skvělými widget. Na výběr máte hned z několika různých druhů i velikostí, v galerii níže si můžete prohlédnout, jakým způsobem je možné si uspořádat stránku plochy na iPhonu výhradně z widgetů.

Aplikaci Drafts stáhnete bezplatně zde.

Ermine

Ermine je užitečná aplikace, s jejíž pomocí si můžete nastavit a přizpůsobit kalendářni widgety pro plochu vašeho iPhonu. Nečekejte záplavu obrázků, animací, efektů a samolepek – Ermine bude vyhovovat zejména těm, kteří dávají přednost minimalismu a jednoduchosti. S pomocí Ermine si můžete vytvořit několik různých druhů widgetů, přizpůsobit si jejich vzhled a zobrazení, a přidávat jednotlivé detaily
.

Aplikaci Ermine stáhnete bezplatně zde.

WidgetCal

Pokud dáváte přednost zobrazení podrobností v kalendářním widgetu na ploše vašeho iPhonu, můžete vyzkoušet aplikaci WidgetCal. Ta nabízí možnost vytvoření několika různých druhů kalendářních widgetů, ve kterých se vám kromě jednotlivých dnů budou zobrazovat také náhledy událostí a záznamů. Můžete si přidat také seznamy úkolů, samolepky, a přizpůsobit vzhled widgetů.

Aplikaci WidgetCal stáhnete bezplatně zde.

Simplenote

Pokud hledáte widget na poznámky a z jakéhokoliv důvodu vám nevyhovuje příslušná nativní aplikace na vašem iPhonu, můžete vyzkoušet aplikaci Simplenote. Tento populární multiplatformní nástroj nabízí kromě tvorby, správy a sdílení poznámek všeho druhu také možnost přidání příslušných widgetů na plochu vašeho iPhonu, takže budete mít vždy vše potřebné přímo na očích a na dosah ruky.

Aplikaci Simplenote stáhnete bezplatně zde.

Launcher with Multiple Widgets

V našem dnešním výběru nesmí chybět ani multifunkční Launcher. S pomocí této aplikace si můžete vytvářet a plně přizpůsobit widgety všeho druhu pro plochu vašeho iPhonu. Je jen na vás, zda je budete chtít využít pro spuštění aplikací, kontakty nebo třeba pro automatizaci. Launcher je opravdu velmi zajímavá aplikace, která vám dává spoustu možností práce s plochou vašeho iPhonu, a která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Aplikaci Launcher with Multiple Widgets stáhnete bezplatně zde.

.