Zavřít reklamu

Operační systém iOS již nějakou dobu nabízí možnost přidání widgetů na plochu. Zatímco někteří jablíčkáři tuto možnost zamítají, jiní nedají na widgety dopustit. Pokud se řadíte do druhé jmenované skupiny, určitě uvítáte naši dnešní nabídku tipů na aplikace pro produktivitu, jejichž widgety by na ploše vašeho jablečného smartphonu rozhodně neměly chybět.

Drafts

Drafts je skvělá aplikace, která spolehlivě poslouží k pořizování záznamů všeho druhu. Je jen na vás, zda ji využijete k zápisu poznámek, návrhům kódů, deníkovým zápiskům nebo k jiným účelům. Drafts nabízí bohaté možnosti úprav textů, třídění i označování záznamů a sdílení jiným uživatelům i do vybraných aplikací. Aplikace Drafts se ale může pochlubit také skvělými widget. Na výběr máte hned z několika různých druhů i velikostí, v galerii níže si můžete prohlédnout, jakým způsobem je možné si uspořádat stránku plochy na iPhonu výhradně z widgetů.

Aplikaci Drafts stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

    Nevím, ale nějak mi tu v galerii u Drafts chybí ta ukázka toho, jakým způsobem je možné si uspořádat stránku plochy na iPhonu výhradně z widgetů. vlastně mi tu z Drafts chybí byť jen jeden jediný widget. U Simplenote je to to samé. Neměl tohle být článek o widgetech?

celý text

Čtěte více