Zavřít reklamu

K tvorbě videí na iPhonu můžete pochopitelně používat nativní Fotoparát ve spolupráci s Fotkami a iMovie. Pokud byste ale raději chtěli vyzkoušet některou z aplikací třetích stran, můžete si vyzkoušet některý z našich dnešních víkendových tipů. Záměrně jsme se pokusili najít aplikace, o kterých jsme se na Jablíčkáři ještě nezmiňovali.

VivaVideo

VivaVideo je užitečná aplikace, která vám pro úpravy vašich videí na iPhonu nabídne řadu základních i pokročilejších nástrojů. Můžete zde například přidávat efekty pozadí, pohrát si s perspektivou nebo zaostřením, a pochopitelně také upravovat základní parametry vašich videí, jako je rychlost, jas, kontrast, vinětace a řada dalších. Aplikace VivaVideo nabízí také spoustu zajímavých efektů, a to jak vizuálních, tak i hudebních a zvukových. 

Aplikaci VivaVideo stáhnete zde.

PicsArt Photo and Video Editor

Aplikace PicsArt se dokáže postarat nejen o úpravu vašich videí, ale také fotografií. Najdete zde obsáhlou knihovnu nejrůznějších filtrů a efektů, možnost úpravy základních parametrů vašich videí, nebo třeba nástroje pro přizpůsobení videí, určených na vybrané sociální sítě. K videím můžete kromě efektů přidávat také hudební podkres, měnit jejich délku nebo třeba poměr stran. V aplikaci PicsArt najdete také plno samolepek, textových efektů a dalších skvělých prvků.

Aplikaci PicsArt stáhnete zde.

Videoleap Editor

S pomocí aplikace Videoleap Editor můžete snadno, zábavně a rychle vytvářet a upravovat videa vysoké kvality na vašem iPhonu. Bez ohledu na to, jaký druh videa vytváříte a za jakým účelem, pro vás bude mít Videoleap Editor v zásobě vždy právě ty nástroje, které pro svou tvorbu potřebujete. Najdete zde nástroje pro animaci, úpravu délky, formátu a dalších parametrů videí, speciální vizuální efekty, možnosti přidání různých textových efektů a mnohem více. Aplikace podporuje také práci s vrstvami a nabízí pokročilé nástroje pro úpravu zvuku ve videích.

Aplikaci Videoleap Editor stáhnete zde.

Video Editor

Pod jednoduchým a všeříkajícím názvem Video Editor se skrývá užitečná a výkonná aplikace, která vám pomůže nejen s úpravami vašich videí, ale také prezentací. Můžete zde libovolně vytvářet a upravovat svá díla, přizpůsobovat jejich parametry, jako je délka, střih, formát nebo úroveň hlasitosti, přidávat efekty a přizpůsobovat svá videa pro jejich publikaci na různých sociálních sítích.

Aplikaci Video Editor stáhnete zde.

Filmmaker Pro

Aplikace Filmmaker Pro vám nabízí obrovskou škálu nástrojů pro úpravu a tvorbu videí na vašem iPhonu. Můžete upravovat parametry vašich videí, ale také k nim přidávat nejrůznější audio, video a textové efekty, stříhat svá videa, nahrávat dabing, přidávat přechodové efekty nebo třeba využívat funkci obraz v obraze. Pokud si aplikaci Filmmaker Pro nainstalujete na svůj iPad, můžete k ovládání a úpravám využívat také Apple Pencil.

Aplikaci Filmmaker Pro stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.