Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v  App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

This War of Mine 
Ve válce bojovali vojáci, ale také civilisté. This War of Mine vám přinese pohled na válu, ale z jiného pohledu, než jste zvyklí. Přežití je na prvním místě a venku není bezpečno. V úkrytu nejste sami, ale zásoby hrají důležitou roli. Přežijete, když nepřítelem je samotný člověk?

[appbox appstore id982175678 oldprice=“379,00 Kč“]

iDatabase 
Aplikace iDatabase vám umožní vytvořit na vašem iPhonu nebo iPadu databázi, inventář nebo seznam věcí, které chcete mít zaznamenané. Vše tak budete mít přehledně po ruce a jednoduše si všechno během chvíle najdete, stačí si jen dát tu práci a vše zaznamenat. (99,-)

[appbox appstore id328185048 oldprice=“99,00 Kč“]

Remote KeyPad NumPad Keyboard 
Občas se stane, že potřebujete čísla, ale na MacBooku je nemáte. V tom případě s touto aplikací nemusíte připojovat externí klávesnici. Jednoduše váš iPhone přeměníte v číselnou klávesnici a můžete začít vyplňovat, třeba do Numbers nebo Excelu. Lze také využít na přepínání prezentací.

[appbox appstore id1135300319 oldprice=“79,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Dato 
Kalendář je důležitou součástí každého systému. Dato vám dovolí nahradit systémové hodiny v menu baru. Změnu poznáte v okamžik, kdy na datum a čas kliknete. Vyskočí vám jednoduchý kalendář i s událostmi v následujícím týdnu. Nové události pak přidáváte skrze klasický kalendář.

[appbox appstore id1470584107 oldprice=“59,00 Kč“]

Trine Enchanted Edition 
Zahrajte si krásně vypadající plošinovku, v níž se ujmete role tří postav: čaroděje, krásné zlodějky a udatného rytíře. Úkolem bude dostat se k tajemnému artefaktu a vyřešit mysteriózní souhru náhod. Vše s pomocí schopností hlavních postav a jejich kombinace. Buď můžete hrát sami, nebo s kamarádem.

[appbox steam 35700 oldprice=“12,99€“]

Valley
Máte dnes chuť prozkoumat fantastický svět plný nebezpečí a nástrah? Pak právě Valley je tím pravým pro vás. Nabídne exoskaleton a spoustu vychytávek, které se v nehostinném světě budou hodit. Nebudete pouze nevinná a bezbranná oběť.

[appbox steam 378610 oldprice=“19,99€“]

.