Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Yogcar

Aplikace Yogcar poslouží zejména řidičům, kteří tráví spoustu času na cestách. Díky této aplikaci byste měli zůstat pozitivně naladěni a především soustředěni na řízení. Samozřejmostí je, že pro používání aplikace nemusíte telefon držet v ruce, čímž by se celá bezpečnost provozu ohrozila.

[appbox appstore id1206139993]

Smartwrite

Díky aplikaci Smartwrite – English Lessons získáte úžasnou příležitost se zlepšit v angličtině. Pokud máte například problémy s frázemi nebo čárkami, rozhodně byste tuto aplikaci měli vyzkoušet.

[appbox appstore id935995952]

Hack, Slash, Loot

Jako poslední aplikaci pro iOS si dnes uvedeme hru Hack, Slash, Loot, ve které se převtělíte do hrdiny, který je ochoten čelit veškerým nástrahám při své cestě za dobrudržstvím. Tato hra se hraje způsobem tahů, a to v takzvaných dungeonech – neboli žalářích.

[appbox appstore id866688884]

Aplikace a hry na macOS

Earth 3D

Výuková aplikace Earth 3D vás přenese do prostředí vesmíru, z kterého můžete pozorovat krásy naší planety Země. Tuto aplikaci si dnes můžete dokonce pořídit za pouhých devět korun.

[appbox appstore id476566660]

Eye Fitness

Jestliže pracujete většinu denního času za počítačem, aplikace Eye Fitness vám pomůže procvičit váš zrak. Pokud byste chtěli tedy vaším očím dopřát i nějaký ten „trénink,“ můžete pouvažovat o pořízení aplikace Eye Fitness.

[appbox appstore id1114775590]

Business Card Templates

Pokud nějakou dobu uvažujete o vytvoření návrhu pro vaše vizitky, rozhodně jste již narazili na spoustu nabídek či designérů, které se přímo tímto zabývají. Pokud byste však chtěli celý proces značně urychlit, pořízením aplikace Business Card Templates získáte přístup hned k několika šablonám, z kterých byste si mohli vybrat.

[appbox appstore id1155152195]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více