Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Overlap
Vytvářejte umělecké fotografie s dvojitou expozicí, které vyřešíte originálním překrýváním. Jste generace, která toto překrývání zažila? Fotografie s dvojitou expozicí byly dříve velice populární a dnes si je můžete vytvořit v pohodlí na vašem iPhonu.

[appbox appstore id1393963460 oldprice=“25,00 Kč“]

Fireworks Tap AR
Máte rádi ohňostroje, ale ve vašem bydlišti, ani okolí se žádný nekoná? Aplikace Fireworks Tap AR tento problém hravě vyřeší. Přidejte si virtuální ohňostroj na obrazovku foťáku kdekoliv jste. Nastavte si jeho frekvenci či velikost.

[appbox appstore id1469715414 oldprice=“25,00 Kč“]

Future Ludo
Zahrajte si tuto známou, strategickou stolní hru nově na vašem iPadu či iPhonu. Nyní však nehrajete na papíře, jak je zvykem, ale přímo ve virtuálním vesmíru. Hoďte kostkou a probojujte se se svou mateřskou lodí až do cíle. Podporuje hru až pro 4 hráče.
[appbox appstore id448180752 oldprice=“79,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Photo Effects Pro
Pokud rádi upravujete fotografie, Photo Effect vám v tomto směru bude k službám. Přináší vám velké množství kreativních efektů pro dosažení zajímavých výsledků. Vyberte si z palety, která čítá přes 270 originálních filtrů a vdechněte svým fotkám život.

[appbox appstore id1388496560 oldprice=“25,00 Kč“]

KartKraft
Nudí vás už závodní hry se sportovními a exotickými auty? A co takhle zkusit něco šílenější, v podobě benzínových motokár, kde sedíte skoro na drsné vozovce. Ve hře KartKraft™ usednete za volant závodní motokáry a váším úkolem je probojovat se až na první pozici.

[appbox steam 406350 oldprice=“14,99€“]

Flatout 2
Zažijte jízdu svého života s šílenou závodní hrou Flatout 2, ve které jde o život. Plně zničitelné okolí trati, rozbíjejte ploty, vjíždějte do explodujících objektů a rozmetejte auta svým protivníkům, vše je totiž dovoleno. Realistické poškození vozů a přes 5 000 objektů, které můžete zničit.

[appbox steam 2990 oldprice=“9,99€“]

.