Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

The Bunker
Interaktivní filmové hry jsou čím dál více populární. The Bunker je psychologický thriller. V roli hlavního hrdiny budete prozkoumávat bunkr a odhalovat minulost. Nezapomeňte, že každé rozhodnutí, které učiníte vás může stát život a na přemýšlení není moc času.

[appbox appstore id1188620229 oldprice=“149,00 Kč“]

Inspire Pro
S touhle kreslící aplikací nešlápnete vedle. Nemusíte být nutně profesionál. Čeká tu na vás 150 kvalitních štětců pro různé účely kresby. Díky podpoře 64 bitového procesoru, tudíž se nemusíte bát, že by vaše zařízení bylo nevyužito. Navíc si vše můžete hezky nahrát.

[appbox appstore id355460798 oldprice=“299,00 Kč“]

Laser Mazer AR/VR
Nasaďte si virtuální brýle a vydejte se do tohoto úžasného bludiště. Nebojte se, nebudete hledat pouze cestu, ale i řešit problémy, které vás na cestě zastihnou. Vyhněte se nepříjemným laserům, a to tak, že se skrčíte, uhnete nebo cokoliv jiného, co zrovna přijde vhod.
[appbox appstore id1364707743 oldprice=“89,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Cardhop
Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat v náhodě. S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

[appbox appstore id1290358394 oldprice=“599,00 Kč“]

The Elder Scrolls® Online
Jste připravení strávit několik stovek anebo dokonce tisíce hodin v online světe The Elder Scrolls? Hra vám nabídne to, na co jste zvyklý z přechozích her, jen vám po boku budou hráči, klidně i vaši přátelé. Nezapomeňte, že draci budou to nejmenší, co ve světe The Elder Scrolls budete řešit.

[appbox steam 306130 oldprice=“19,99 €“]

Desperados: Wanted Dead or Alive
Vydejte se na americký západ jako John Cooper. V El Paso má jedna dopravní společnost problémy s bandity a vypisuje odměnu. Jelikož částka je příjemná, nenecháte si jí ujít a naverbujete vlastní gang hrdinů. Cestou však zjistíte, že nic není černobíle.

[appbox steam 260730 oldprice=“4,99 €“]

.