Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Alleys
Připravte se na to, že v téhle hře na vás čeká bludiště uliček. Úkol je jasný hned od úplného začátku, najít cestu ven. Prozkoumávejte okolí, řešte zapeklité rébusy a odhalte tajemství, díky kterému se dostanete na svobodu. Budete bloudit, nebo se dostanete ven?

[appbox appstore id1316319312 oldprice=“79,00 Kč“]

iPalettes
Designer nebo webdesigner, tak tahle aplikace se bude hodit, obzvlášť potřebujete-li barvy pro projekt. Někdy se prostě může stát, že dojde fantazie, a tak s pomocí iPalettes můžete získat vzorky z vybrané fotografie jedním kliknutím, vytáhnout si z nich vlastní anebo dát šanci tomu, co aplikace nabízí.

[appbox appstore id1250728535 oldprice=“49,00 Kč“]

Safety Photo+Video
Soukromí je jednou z výsad, které Apple razí. Někdy však vaše zařízení někomu dobrovolně půjčíte odemčené a katastrofa je na světě. Předejděte situacím, kdy vám přátelé či rodina prohlíží fotky a videa, a to úplně jednoduše. Fotky a videa si uzamkněte.

[appbox appstore id456637671 oldprice=“49,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Studies
Školní rok právě začal, a proto už byste měli být pilní od samotného začátku. Čeká na vás spousta práce, kterou si můžete ulehčit za pomocí kartiček, do nichž můžete zadat text, obrázky nebo videa. To, jak si všechno přizpůsobíte, je jen na vás a nejste limitováni ani předmětem.

[appbox appstore id1071676469 oldprice=“799,00 Kč“]

Tropico 5
Vydejte se na opuštěný ostrov a vytvořte si tam svou říši. Určitě to nebude jednoduché, protože na vás bude čekat spousta nástrah a nebezpečí. Prozkoumávejte ostrov, expandujte a investujte do výzkumu, abyste se posunuli dál.

[appbox steam 245620 oldprice=“19,99€“]

Apocalipsis
Vydejte se na cestu odplaty a za ztracenou láskou, kterou hledáte. V téhle adventuře vám postačí myš a váš mozek, protože budete řešit spoustu hádanek. Čeká na vás umělecky stylizovaná grafika a kolem zuří apokalypsa, takže uvidíte spoustu zajímavých výjevů.

[appbox steam 4777282 oldprice=“6,99€“]

.