Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

SimpleumSafe – Encryption

Zakoupením aplikace SimpleumSafe – Encryption získáte perfektní nástroj, který vám poslouží při šifrování vašich dat. Tato aplikace používá protokol AES-256, díky kterému budou vaše poznámky a soubory v naprostém bezpečí. K vašim datům se můžete následně dostat pomocí biometrické autentizace.

Dark Night Browser

Znáte ten pocit, když v noci otevřete prohlížeč, který na vás až přespříliš svítí? Přesně s tímto problémem si dokáže spolehlivě poradit aplikace Dark Night Browser. Tento prohlížeč totiž využívá vlastní tmavý režim, který dokáže aplikovat na většinu webových stránek.

This Is the Police 2

Ve strategické hře This Is the Police 2 se ocitnete v roli šerifa, který má na starosti celé oddělení. Vaším úkolem bude spravovat úkoly jednotlivých policistů, rozdávat pracovní úkony, vyšetřovat, vyslýchat a samozřejmě i zatýkat. Budete si ale muset dát pozor, abyste nepřekročili hranici zákona a neskončili ve vězení.

Aplikace a hry na macOS

PDF to Pages Converter Expert

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF to Pages Converter Exper slouží pro převedení vašich dokumentů ve formátu PDF do datového typu, se kterým pracuje textový procesor Apple Pages. Tento program si navíc poradí s převodem PDF souborů do obrázkových formátů.

Overspot: Translate App

S aplikací Overspot: Translate App získáte přístup k perfektnímu překladači, který se přímo integruje do operačního systému macOS. V rámci tohoto nástroje si již jen vyberete výchozí jazyk a následně můžete začít překládat například přímo ze Spotlightu. Jak aplikace funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Castaway Paradise – Animal Sim Island

Ve hře Castaway Paradise – Animal Sim Island se doslova vydáte na stezku plnou dobrodružství, přičemž se celý příběh odehrává na vašem vlastním tropickém ostrově. Mezi vaše úkoly bude spadat komunikace s vesničany, chytání brouků a ryb, výzdoba vašeho domu, obchodování a spousta dalších věcí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více