Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

FoodyLife : The Food Diary App

Aplikace FoodyLife : The Food Diary App neslouží k tomu, aby vám počítala kalorie nebo počítala určité hodnoty. Její záměr je totiž takový, že si budete zaznamenávat vaše jednotlivá jídla a sledovat tak vaše jídelní návyky. Tímto můžete zjistit, zdali třeba nejíte nezdravé věcí a případně to změnit.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Around the World in 80d 2019

Kdo by neznal legendární Cestu kolem světa za 80 dní. Pokud byste si tuto hru chtěli zahrát i na vašem iPhonu či iPadu, rozhodně by vám neměla utéct dnešní nabídka na hru Around the World in 80d 2019. V této hře budete řešit různé hádanky a posouvat se tak neustále dále, díky čemuž v závěru obrazíte zeměkouli za pouhých osmdesát dní.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Target Post

Aplikace Target Post slouží k vypěstování a udržování vašich dobrých návyků. Jednoduše si je v aplikaci zaznačíte a následně se budete snažit je dodržovat. Jestliže budete mít tyto návyky zapsané přímo v nějaké aplikaci, bude pro vás jednodušší si je udržet a nadále na nich pracovat.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

Total Video Player

Pokud hledáte perfektní multimediální přehrávač, který si poradí s téměř všemi dnes využívanými standardy, rozhodně byste měli vyzkoušet aplikaci Total Video Player. Hlavní vychytávkou této aplikace je podpora přehrávání 4K videí, perfektní podpora titulků a spoustu dalších.

Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Sidetalk

Aplikace Sidetalk vám značně usnadní komunikaci skrze Google Hangouts na vašem Macu. Tato appka totiž sjednotí všechna okna z Hangoutu a umožní vám si s ostatními chatovat velice jednoduše a v perfektním designu. Perfektní navíc je, že u všech vidíte jejich aktuální stav a můžete hned říci, zdali jsou online, zrovna píší, nebo nejsou k dispozici.

Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Flight Unlimited Las Vegas

Pokud obdivujete letectví a rádi byste si vyzkoušeli, jaké to je býti v kůži pilota, rozhodně byste měli vyzkoušet simulátor Flight Unlimited Las Vegas. V této hře budete moci létat nad nevadským městem Las Vegas, a to dokonce až v osmi různých letadlech.

Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více