Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

HaloPDF – photo to pdf

Jak již název této aplikace napovídá, HaloPDF – photo to pdf slouží pro převádění vašich fotografií do formátu typu PDF. Rozhodně vás potěší velmi jednoduchý postup, při kterém vám stačí pouze otevřít aplikaci, zvolit vaše fotografie a o zbytek se HaloPDF – photo to pdf postará za vás.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Safety Note+

Dbáte na své soukromí a nechcete nechávat nic náhodě? V takovém případě byste mohli ocenit aplikaci Safety Note+, která slouží pro uzamčení vašich poznámek. Těm totiž můžete přidat další vrstvu ochrany, a to v podobě znaku, kódu, hesla, nebo Touch ID či Face ID.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Moto Race Pro

Ve hře Moto Race Pro usednete na terénní motocykl, na kterém se budete muset parádně předvést. Vaším cílem totiž je dokončovat ty nejrůznější trasy, při kterých musíte sbírat mince a dělat ty nejrůznější triky. Zvládnete nastolit nový rekord a přijít s nejvyšším skórem?

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

KyPass

Hledáte nějakou aplikaci pro správu vašich hesel a používáte případně prohlížeč Chrome či Firefox? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, poté by se vám mohla hodit aplikace KyPass. Ta ukládá vaše přihlašovací údaje včetně odkazů do své zašifrované databáze, díky čemuž ve zmiňovaných prohlížečích dokáže údaje automaticky předvyplňovat.

Původní cena: 179 Kč (79 Kč)

Deluxe Moon Pro

Měsíc je do dnešního dne velice zajímavým tělesem, který vyvolává spoustu otázek. Ačkoliv po jeho povrchu už chodily lidské nohy, stále je předmětem neustále zkoumání a výzkumu. Měsíc nám toho ale také dokáže spoustu prozradit. V tom vám může pomoci aplikace Deluxe Moon Pro, která vás bude informovat o měsíční fázi a nabídne vám i horoskop.

Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

Farming Simulator 17

Napadlo vás někdy, jaké by to muselo být, kdybyste měli na starost svou vlastní farmu či statek? Přesně tohle vám umožní hra Farming Simulator 17, ve které se zhostíte role farmáře. Zvládnete se postarat o všechna hospodářská zvířata, obdělat pole a sklidit úrodu?

Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

.