Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Locker Pro – Password Manager

Pokud si dáváte na vaší bezpečnosti a heslech skutečně záležet, pravděpodobně je častokrát obměňujete. Jak je však přirozené, všechna ta hesla si nemůžeme jen tak pamatovat, a proto musíme využívat nějaký pomocný nástroj. Aplikace Locker Pro – Password Manager ukládá hesla zabezpečená a vy k nim můžete kdykoliv přistupovat.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

HaloPDF – photo to pdf

Jak již samotný název napovídá, aplikace HaloPDF – photo to pdf slouží pro konvertování vašich fotografií do dokumentů PDF. Pokud tedy potřebujete nějaký nástroj, která vám umožní vytvářet PDF soubory z vašich fotek, rozhodně byste HaloPDF – photo to pdf měli alespoň vyzkoušet.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Big Truck -Mine Express Racing

Ve hře Big Truck -Mine Express Racing se vžijete do role řidiče nákladního auta, který má pouze jediný úkol. Tím je doručit zboží z jednoho bodu do druhého, přičemž nesmíte o náklad přijít. Na samotných cestách totiž narazíte na spoustu překážek, se kterými se budete muset bezpečně vypořádat.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na iOS

This War of Mine

Ve většině akčních a válečných her ocitáte v rolích hrdinů, kteří častokrát zcela obrátí chod hry a nastolí pořádek. Hra This War of Mine na to ale jde trošku jinak, jelikož vás umístí do role oběti. V této hře budete prožívat válečný konflikt jakožto přeživší a poznávat všechny útrapy, které s sebou válka přináší.

Původní cena: 499 Kč (79 Kč)

Timer (insp. by Pomodoro Tech)

Jestliže hledáte spolehlivý nástroj, který vám značně zlepší jakousi správu času, rozhodně byste se měli podívat na aplikaci Timer (insp. by Pomodoro Tech). S pomocí této aplikace navíc můžete redukovat vlastní prokrastinaci, jelikož vám aplikace bude přesně připomínat jednotlivé aktivity, kterým byste se měli právě věnovat.

Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Alpine Crawler Ultimate

Pokud vás baví hry, ve kterých figurují auta, možná byste si mohli užít dlouhé hodiny zábavy s titulem Alpine Crawler Ultimate. V této hře se stanete profesionálním řidičem off-road automobilů, přičemž vaším hlavním cílem bude zajet trasu za co možná nejkratší čas. Pozor si budete muset dávat na aktuální podmínky, jelikož i obyčejné výkyvy počasí mohou zcela změnit způsob ovládání auta.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

.