Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

iRemote for Smart TV Controls

Pokud vás už unavuje věčné hledání televizního ovladače, který jste nevědomky odložili na jiném místě, možná by vám mohla pomoci aplikace iRemote for Smart TV Controls. Tato aplikace promění váš v telefon v ovladač, který si rozumí s každou moderní Smart TV.

Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Magnifying Glass & Flash Light

Stažením aplikace Magnifying Glass & Flash Light získáte perfektní lupu přímo do vašeho iPhonu. Tato aplikace totiž na maximum využije potenciál kamery jablečného telefonu či iPadu a dokáže jej proměnit v lupu. Pokud navíc čtete ve zhoršených světelných podmínkách, umožní vám také zapnout blesk, který nahradí baterku.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

inbento

Ve hře inbento se vžijete do role roztomilého kočky, která má před sebou jednoduchý úkol. Tím je skládání jídla do takzvaných bento boxů, ale má to v sobě jeden menší háček. Jídlo totiž budete muset naaranžovat tak, aby vypadalo esteticky co nejlépe. Tímto se ze hry skládá menší hlavolam, nad kterým budete muset pečlivě popřemýšlet.

Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Aplikace a hry na macOS

Any PDF Converter Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Any PDF Converter Pro slouží pro převádění dokumentů ve formátu PDF. Tento nástroj si poradí s převodem například do formátu, se kterým pracují aplikace jako Microsoft Word, Excel, PowerPoint a v poslední řadě do klasické textové podoby (TXT).

Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Typeeto: remote BT keyboard

Napadlo vás někdy, že byste využili klávesnici na svém Macu jakožto vstupní zařízení pro zadávání textu na vašem iPadu, iPhonu, Apple TV, nebo na zařízení s operačním systémem Android? Přesně to vám umožní aplikace Typeeto: remote BT keyboard, která se skrze rozhraní Bluetooth připojí k ostatnímu zařízení a umožní vám psát skrze váš Mac.

Původní cena: 499 Kč (199 Kč)

Geeky Binary Clock

Jestliže se řadíte mezi skutečné geeky, poté by na vašem počítači s operačním systémem macOS neměly scházet takzvané binární hodiny. Ty zobrazují čas z horního menu baru, avšak v trošku jiné podobě. Čas je zde totiž reprezentován binární soustavou, což může geekům přijít vhod.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.