Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Savings Goals Pro

Chystáte se si pořídit něco většího, na co si potřebujete prvně našetřit nemalou částku peněz? Přesně k tomuto slouží aplikace Savings Goals Pro, do které si zapíšete předmět, na který aktuálně spoříte. Následně aplikace sbírá ta nejrůznější data a na jejich základě dokáže vypočítat, kdy si produkt budete moci zakoupit

Northland Heroes

Ve hře Northland Heroes se vydáte na dobrodružnou výpravu, při které musíte najít ztraceného druida jménem Farandi. Ten byl unesen nebezpečnými trolly, kteří jej odtáhli do hlubin tajuplného lesa. Vaším cílem tedy bude druida zachránit, v čemž vám pomůže válečnice Alva a její družina.

OPlayer – video player

Aplikace OPlayer – video player je perfektním řešením, které vám umožní přehrávání vašich multimediálních souborů. Tato aplikace vám navíc umožní vysílat váš obsah skrze Chromecast nebo AirPlay a poradí si i s protokolem DLNA, který podporují chytré televize.

Aplikace a hry na macOS

Password Manager Data Vault

Jak již samotný název prozrazuje, aplikace Password Manager Data Vault slouží pro uchovávání vašich hesel ve zabezpečené podobě. Tento nástroj využívá spolehlivé AES šifrování, díky kterému se k vašim heslům nedostane žádná cizí osoba. Výhodou navíc je, že je aplikace zálohovaná skrze iCloud a vy k vašim heslům můžete přistupovat skrze Touch ID.

Airline Tycoon Deluxe

Hra Airline Tycoon Deluxe se dá označit za perfektní ekonomický simulátor, ve kterém máte na starost chod letiště. Vaším úkolem tedy bude spravovat jednotlivá letadla a zajistit produktivní chod. Nenechte se ale zmýlit zábavnou grafikou. Každá maličká chybička vás totiž dokáže plně vyřadit ze hry.

Memorize Pi Digits

V matematice je velice důležitá konstanta Pí, která je reprezentována řeckým písmenem π. Jelikož se jedná o iracionální číslo, za desetinnou čárku nikdy nekončí a pokračuje donekonečna. Napadlo vás ale někdy, že byste si zkusili zapamatovat co nejvíce těchto desetinných čísel a vytáhli se například před učitelem matematiky? Přesně v tomto vám pomůže aplikace Memorize Pi Digits, která vás zmiňovaná desetinná čísla bude učit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více