Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Fantastical 2 for iPhone
Není nic lepšího než začít váš den s kalendářem. Ten z dílny Flexibits je od toho od Applu daleko odlišný, ale zároveň mu zůstává podobný. Zadávání nových událostí je hračka, navíc do kalendáře můžete zapracovat i připomínky, takže tím zabijete dvě mouchy jednou ranou.

[appbox appstore id718043190 oldprice=“129,00 Kč“]

Machines at War 3 RTS
Máte rádi strategické hry? Machines at War vám tuhle šanci nabídne. Po únosů vědců, kteří mají na starost vývoj nových technologií, musíte sestavit bojový tým a v desítce misí prokázat svou kuráž a bojového ducha. Vaše země vás potřebuje.

[appbox appstore id646436754 oldprice=“179,00 Kč“]

Calcvier – Keyboard Calculator
Počítáte s čísly na denní bázi? Pak by vás mohla oslovit tato klávesnice, která umožní dělat různé výpočty. Vše můžete udělat kdekoliv se vám zlíbí. Stačí jen začít psát, ups, tedy počítat a výsledek máte při ruce a nemusíte ani opouštět aplikaci.

[appbox appstore id954157490 oldprice=“49,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Lossless Photo Squeezer
Každý někdy ocení, pokud si bude moci snížit velikost své fotografie. K čemu to je ale dobré? No, čím menší velikost, tím lépe můžete fotky vkládat na internet nebo je nahrávat na web a kamkoliv, kde chcete, aby se načetly i s pomalejším internetovým připojením.

[appbox appstore id704083918 oldprice=“249,00 Kč“]

Megapolis
Ačkoliv může název působit zavádějícím dojmem, tak Megapolis je taková nenáročná hříčka. V pohodlí vašeho domova si můžete vybudovat vlastní městečko a zaměřit se na jeho prosperitu, a tak být lepší a lepší.

[appbox steam 485080 oldprice=“3,99 €“]

World War II: Panzer Claws
Nyní máte možnost zavítat do druhé světové války, a to v téhle úžasné strategii. Dejte do šiku vaše bojové síly a vydejte se na nepřítele. Vyberte si zemi jako je Německo, Rusko a další na vás čekají. Vyhrajete bitvu, nebo celou válku?

[appbox steam 254100 oldprice=“4,99 €“]

.