Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Photo translation
Překládání textu může být zdlouhavý proces, hlavně ve chvíli, kdy musíte dlouhé věty opisovat. V aplikaci Photo translation vás nic takového nečeká. Stačí text pouze vyfotit a program ho za vás na text převede a následně přeloží.

[appbox appstore id1359014928 oldprice=“89,00 Kč“]

teamWeather
Objevte nový způsob, jak vylepšit svou standardní aplikaci pro počasí na svém zařízení. Nejedná se pouze o obrázky, ale dokáže dekódovat a poskytovat informace od národních meteorologických služeb. Prozkoumávejte meteorologické kamery všude po světě.

[appbox appstore id1429218074 oldprice=“59,00 Kč“]

Shuyan Saga
Vyber si svůj kug fu osud v tomto komiksovém herním dobrodružství. Ponořte se do epického vesmíru bojových umění a vydejte se na cestu životem, abyste zvládli vnitřní tajemství kung fu! Hra je vytvořena čínským mistrem komiksu Daxiongem. (ilustrátor hvězdných válek a Justice League)

[appbox appstore id1347894266 oldprice=“179,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Easy Duplicate Photo Finder
Určitě se vám to už také někdy stalo. Kopírujete a stahujete často fotky a objevujete pak rázem jejich duplicity. Tato aplikace dokáže najít duplicity vy si tak můžete uvolnit spoustu místa na disku. Aplikace funguje jednoduše a není komplikovaná.

[appbox appstore id1295683946 oldprice=“29,00 Kč“]

Layers of Fear
Zahrajte si psychedelickou horrorovou hru z první osoby, která se zaměřuje na příběh a zkoumání tajemných míst. Hráč má za úkol projít neustále se měnícím viktoriánským sídlem a čelit strašlivým vizím. Jste na to připravení?

[appbox steam 391720 oldprice=“19,99€“]

Castle Story
Ponořte se do této kreativní strategické hry založené na voxelu, ve které můžete stavět hrady pomocí armády malých stvoření zvaných Bricktrons. Navrhněte a postavte si vlastní hrady, rozšiřte své území v rozsáhlé krajině a ochraňte své království proti útoku nepřátelských tvorů.

[appbox steam 227860 oldprice=“20,99€“]

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.