Zavřít reklamu

0Je to jen několik let nazpět, co jsme se předháněli v tom, kdo bude mít stažených více skladeb či alb, anebo třeba filmů. Momentálně jsou však na světě čím dál tím oblíbenější streamovací služby, které vám za určitý měsíční poplatek nabídnou neomezený přístup k určitému obsahu. Co se týče hudebních streamovacích služeb, tak můžeme zmínit především Spotify a Apple Music, na poli filmových a seriálových streamovacích služeb je poté nejpopulárnější Netflix. Na záda mu však začínají dýchat konkurenční služby, například HBO GO, Apple TV+ anebo třeba Disney+.

Marketingové oddělení v Netflixu správně pochopilo, že pokud si chce tato služba udržet prvenství, tak bude muset přijít s něčím, co ostatní služby jednoduše nenabízí. Snad všechny streamovací služby nabízí několik týdnů či měsíců testování zdarma, během kterých se poté můžete rozhodnout, zdali máte o službu zájem či nikoliv. Prakticky ve všech případech je však nutné se před spuštěním bezplatného zkušebního období registrovat a hlavně zadat údaje k vaší platební kartě. Bohužel uživatelé často zapomínají na včasné zrušení předplatného, a tak dochází k tomu, že se částka měsíčního předplatného jednoduše z karty strhne. Díky tomu na vás mohou streamovací služby alespoň lehce vydělat i v případě, že o prodloužení předplatného nemáte zájem. To je bohužel jeden z důvodů, proč si uživatelé některé služby ani nevyzkouší – mají jednoduše strach, že dojde k automatickému strhnutí peněz z účtu.

Netflix TV
Zdroj: Unsplash

Co když vám ale řeknu, že Netflix přišel s novinkou, díky které můžete některé filmy a seriály sledovat zcela zdarma, a to bez nutnosti registrace, přihlášení či zadávání platebních údajů? Věřte nebo ne, k tomuto kroku se Netflix doopravdy odhodlal a momentálně si může doopravdy každý uživatel s připojením k internetu spustit mnoho různých pořadů, a to jednoduše na této stránce. Obě strany jsou v tomto případě spokojené – Netflix se tímto dostane do podvědomí vícero uživatelům, kteří budou dost možná plánovat koupi předplatného, a samotný uživatel se poté může dívat na skvělé pořady naprosto zdarma bez nutnosti stahování, placení a hlavně ve skvělé kvalitě. Jediný zádrhel tady ale bohužel je – tyto pořady zdarma nespustíte na iPhonu či iPadu. Jsou k dispozici jen v rámci webového rozhraní či na zařízeních s Androidem. Níže naleznete seznam všech momentálně dostupných pořadů zdarma – nutno podotknout, že se tyto pořady budou časem obměňovat:

  • Stranger Things (S01E01)
  • Elita (S01E01)
  • Naše planeta (S01E01)
  • Láska je slepá (S01E01)
  • Mimi šéf: Zpátky ve hře (S01E01)
  • Grace a Frankie (S01E01)
  • Dva papežové
  • V pasti
  • Vražda na jachtě

Pořady můžete bezplatně na Netflixu sledovat pomocí tohoto odkazu.

.