Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Worms 2: Armageddon
Tohle nejsou obyčejní červy. Jejich arzenál je široký a celé je to jedna tahová strategie plná výbuchů a explozí. Kdo přežije? Vy nebo nepřítel? Plánujte a užijte si tenhle herní zážitek i s přáteli. Tak vzhůru do bitvy!

[appbox appstore id355524910 oldprice=“149,00 Kč“]

Brushstroke
Obdivujete umění malby na plátno. Nemusíte být malíř, abyste si tohle umění mohli užít. Jednoduše si vezměte fotku, kterou chcete tahům štětce přizpůsobit. Potom stačí vybrat, jestli chcete třeba olejomalbu a výsledek se během chvíle objeví na obrazovce iPhonu.

[appbox appstore id824421012 oldprice=“99,00 Kč“]

Monster Park – AR Dino World
Chcete si udělat fotku s dřívějšími vládci Země? Řeč je o dinosaurech, které můžete přivést k životu za pomocí rozšířené reality. Nebo se rovnou vydejte do parku, kde je můžete prozkoumávat a hrát si s nimi. Poznejte je v životní velikosti a pociťte to vzrušení na vlastní kůži.

[appbox appstore id1259767702 oldprice=“129,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Battery Indicator
Jste smutní z toho, že už vám macOS nenabízí možnost zjistit, kolik času váš MacBook vydrží na baterii? Pak je tu Battery Indicator, ten za vás ten problém vyřeší, a ještě informuje o tom, za jak dlouho se vše nabije.

[appbox appstore id1206020918 oldprice=“79,00 Kč“]

Bridge Constructor Portal
Co má stavění mostů a portály společného. Na tuhle otázku vám odpoví tahle hra. Vrhněte se do výzkumné laboratoře, kde budete stavět nejen mosty, ale také šikovně rozmisťovat portály. Je jen na vás, jak vše dostanete do zdárného cíle. Zábava to určitě bude na dlouhé hodiny.

[appbox steam 684410 oldprice=“9,99€“]

The Talos Principle
Zahrajte si překrásnou, logickou filozofickou hru z první osoby, která vám nedá spát. Probouzíte se po hlubokém spánku v podivném světě starověkých ruin a pokročilé technologie. Zjistěte pomocí 120 nejrůznějších hádanek, proč tu vlastně jste, kdo jste a co budete dělat.

[appbox steam 257510 oldprice=“39,99€“]

.