Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Earth for Minecraft
Už vás nebaví stavět si v aplikacích a nevědět, jak by vaše dílo vypadalo ve skutečnosti? Z aplikace Earth for Minecraft budete nadmíru nadšení. Vaše díla si totiž můžete v AR režimu vašeho zařízení přímo prohlédnout třeba ve vašem obýváku.

[appbox appstore id1477496182 oldprice=“29 Kč“]

Week Calendar Widget Pro 
Kalendář je nezbytnou součástí každého člověka, který plánuje. Jak už název aplikace napovídá, zejména potěší ty, kteří chtějí mít přehled na jednom místě, a to přímo na stránce widgetů. Teď už vám nic neuteče z očí.

[appbox appstore id1048513780 oldprice=“59,00 Kč“]

Phone Drive: File Storage Sync 
Udělejte si z vašeho iOS zařízení přenosný bezdrátový flash disk pomocí aplikace Phone Drive: File Storage Sync. Umožňuje ukládat, prohlížet a spravovat místní nebo cloudové soubory ve vašem iPhonu či iPadu. Přenášejte soubory přetažením z Finderu nebo Průzkumníku Windows.

[appbox appstore id431033044 oldprice=“59 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

My Koi
Občas jsou dny, kdy se potřebujeme dokonale odreagovat, odpočinout si a na nic nemyslet. Co však lépe odreaguje vaši mysl, než pohled na krásné akvárium či rybníček plný ryb? S aplikací My Koi se můžete starat o svůj vlastní virtuální rybník.

[appbox appstore id1266635610 oldprice=“79 Kč“]

SevenEnhanced Edition 
Ponořte se do dystopického světa vzdálené budoucnosti a bojujte za svá práva. Ve hře Seven: Enhanced Edition hrajete za odvážného Teriela, který se za pomocí svého vytříbeného humoru a speciálních schopností snaží uniknout ze sítí zrady a klamu.

[appbox steam 471010 oldprice=“29,99€“]

Kholat 
Pokud se rádi bojíte, máme tu pro vás další typ na skvělou hororovku! Vydejte se na nejděsivější výpravu vašeho života ve hře Kholat. Hra je zasazena do překrásné scenérie zimního uralského pohoří, kde máte za úkol během své výpravy odhalit děsivé tajemství.

[appbox steam 343710 oldprice=“17,99€“]

.