Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Next for iPad
Výdaje jsou součástí našich životů už od narození. Pořádně si je však uvědomíme až, když se o ně začneme starat sami. S aplikací Next for iPad budete mít své výdaje hezky na očích, a to díky čistému, zajímavému a přehlednému designu. Data lze samozřejmě zálohovat nebo převést do tabulky v Excelu.

[appbox appstore id833413936 oldprice=“99,00 Kč“]

Object Removal Pro
Každý se někdy setkal s tím, že na jinak bezchybné fotce bylo něco, co by tam být nemělo. Teď zapomeňte na nástroj ořezávání a jednoduše tu nevzhlednou věc odstraňte. Nemusí to být nutně francouzská památka, ale třeba nevzhledný kabel či osoba v pozadí.

[appbox appstore id1454088469 oldprice=“59,00 Kč“]

Spinny Monster
Hledáte nenáročnou hru, která vám nezamotá hlavu. Se Spinny Monster budete mít spíš problém s tím, aby se vám nezamotaly prsty. Cíl je jasný a prostý, krmte monstra padajícími bombónky. Pak už jen záleží na tom, kdy vypovědí služby palce.

[appbox appstore id1176540699 oldprice=“29,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Unicorn Blocker:Adblock
Odlehčete Safari ve vašem Macu. Aplikace Unicorn Blocker zamezí načtení jakékoliv reklamy, která útočí na váš prohlížeč a data, čímž zajišťuje až 3x rychlejší prohlížení webu. Dejte sbohem vyskakujícím reklamám, obzvláště těm, které jsou 18+.

[appbox appstore id1231935892 oldprice=“99,00 Kč“]

Divinity: Original Sin 2
Zahrajte si fantasy RPG, které vás lapí a jen tak nepustí. Možnosti jsou téměř nekonečné a vy u této hry strávíte spousty času. Hra je navíc zasazena do velice zajímavého propracovaného světa. Nabízí promakané souboje a pokročilý systém výroby předmětů.

[appbox steam 4777282 oldprice „44,99€“]

Health Check
Patříte mezi lidi, kteří o svém zdravotním stavu musí vědět první a poslední, a když vám něco je, tak úzkostně zjišťujete, co by to mohlo být, než se vydáte k lékaři. Aplikace Health Check nabízí databází symptomů a jejich možných nemocí. Navíc je ilustruje na siluetě postavy, takže pokud angličtina není problém, směle do hledání záhadných chorob.

[appbox appstore id1315666446 oldprice=“129,00 Kč“]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více