Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na filmové novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max. Tentokrát vás čeká drama Tiché srdce, snímek Sběratel Ruben nebo film Život jako abeceda.

Angličan, který vylezl na kopec, ale slezl z hory

Britští kartografové urazí vesničany, když jejich oblíbenou horu oficiálně prohlásí za obyčejný kopec. Brzy však zjistí, že svérázní místní obyvatelé v čele s vynalézavým hostinským se nenechají oklamat.

Tiché srdce

Tři generace jedné rodiny se sjely na víkend. Sestry Sanne a Heidi přistoupily na přání své nevyléčitelně nemocné matky zemřít dřív, než se její zdravotní stav zhorší. S postupem času však začnou vyplouvat na povrch staré konflikty.

Tichá svoboda

Erik nedávno odešel do důchodu a těší se nové zážitky a volné chvíle s rodinou. Tyto plány však zmaří krutá nemoc Erikovy ženy Judithy, která ohrožuje jeho vlastního zdraví. Juditha odmítá přijmout pomoc zvenčí a Erik se pod obrovským tlakem hroutí. Film zkoumá obtížná rozhodnutí dlouholetých manželů a potřebu oprášit základy jejich skomírajícího vztahu, aby znovu našli jeden druhého.

Sběratel Ruben

Psychoterapeuta Rubena Brandta začnou sužovat děsivé sny, v nichž figurují obrazy klasických mistrů. Pověří čtveřici pacientů, zkušených zlodějů, aby pro něj tato díla ukradli. Je to totiž jediná cesta, jak noční můry zaplašit.

Život jako abeceda

Candice Pheeová, optimistická 12letá dívka s jedinečným pohledem na svět, se nechá inspirovat novým podivínem ve škole, který je přesvědčen, že přišel z jiné dimenze, a rozhodne se do své rozhádané a zarmoucené rodiny přinést klid a mír.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.