Zavřít reklamu

Pokud jste nestihli zhlédnout včerejší přímý přenos konference, na které byly představeny tři nové iPhony a čtvrtá generace hodinek Watch, nemusíte věšet hlavu. Apple právě zveřejnil celý záznam keynote na svém oficiálním YouTube kanálu.

Na konferenci uvedenou slovy „Gather Round“ byly podle očekávání představeny dva nové telefony, iPhone Xs a iPhone Xs Max, které navazují na loňský iPhone X a zcela nový, v porovnání se dvěma zmíněnými, dostupnější iPhone Xr s LCD displejem a netradičně v šesti různých barevných variantách.

Řeč byla i o Apple Watch. Dočkali jsme se čtvrté generace hodinek (Series 4), která bude prodávána v o něco větším provedení (40 mm a 44 mm) a obsahuje jednu zásadní novinku. Funkci EKG, která však podle nových informací bude prozatím dostupná jen v USA.

Během keynote vyšlo též najevo, že už Apple nebude mít nadále v nabídce iPhone SE, iPhone 6s ani loňský iPhone X. Stejně tak zmizí i Apple Watch Series 1 nebo GPS verze Series 3. Spekulace před keynote hovořily o představení nového iPadu, MacBooku, Macu mini nebo spuštění Apple Pay u nás, ničeho z toho jsme se však nedočkali. O tom, co všechno Apple nepředstavil, se můžete dočíst zde.

Celý záznam keynote „Gather Round“ z 12. 9. 2018

.