Zavřít reklamu

Nové Apple TV jsme se na keynote nedočkali, přesto nás možná v tomto ohledu něco málo čeká. AllThings D má interní informace o plánovaném vylepšení multimediálního set-top boxu Apple TV. Tento update by měl přijít 18. září – tedy v den vydání iOS 7 veřejnosti. Konkrétně by nová verze měla přinést novou funkci streamovací služby AirPlay, kdy by uživatel mohl přehrávat svůj obsah koupený v iTunes i na Apple TV, která nemá zaregistrováno jeho Apple ID.

Vy si koupíte nový film Man of Steel v iTunes obchodě na svém iPhonu. Poté přijdete ke známému domů – ten má Apple TV spojené se svým Apple ID účtem. Chcete se na nový film společně podívat. Dnes byste museli odhlásit známého z jeho Apple TV a přihlásit svůj účet. Nově ovšem na svém iPhonu přes AirPlay pouze pošlete povel Apple TV známého, aby přehrávala váš zakoupený film. Apple TV tak učiní a bude tento obsah streamovat přímo z Apple serverů – film tedy vůbec nemusíte mít stáhnutý.

Apple tedy možná opět rozšíří myšlenku, že jakmile si jednou koupíte obsah v iTunes obchodě, budete ho moci přehrávat na všech Apple zařízeních. I na těch, které sami nevlastníte.

Zdroj: AllThingsD.com
.