Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je už jakousi tradicí, že Alza spouští Black Friday vícekrát do roka. První letošní Černý pátek odstartoval největší tuzemský e-shop právě dnes. Slevy padly na stovky produktů a nechybí mezi nimi ani  ty od Applu či Beats. Za akční ceny tak lze pořídit iPhony, iPady nebo třeba starší Apple Watch.

Black Friday na Alze vypukl dnes ráno a potrvá až do neděle 19. května, v případě konkrétních položek pak do vyprodání zásob. Po dobu celé akce je navíc možné nechat si doručit všechny produkty zdarma – stačí objednat zboží v hodnotě nad 1000 Kč, v košíku zadat kód PLATIMONLINE a provést platbu některým z on-line způsobů (kartou, bankovním převodem, přes PayPal apod.).

Zaměříme-li se konkrétně na značku Apple, pak bezesporu nejzajímavější sleva padla na Apple Watch Series 3 Nike+, které ve 38mm verzi vychází na 6 990 Kč a se 42mm displejem na 7 690 Kč, což je ostatně nejnižší cena na českém trhu. Výhodně vychází také originální silikonový obal na iPhone XS v černém a bílém provedení, jenž je v nabídce za 949 Kč (namísto původních 1 190 korun). A za nejnižší cenu mezi autorizovanými prodejci lze na Alze také pořídit 9,7palcový iPad (2018) v stříbrné, zlaté i vesmírně šedé variantě, jehož cena v případě 32GB Wi-Fi verze klesla na 7 990 Kč.

Další zajímavé slevy:

Black Friday jab FB
.