Zavřít reklamu

Apple zahájil novou reklamní kampaň na Apple Music, v rámci které propaguje blížící se udělení cen Grammy. V Los Angeles totiž vystavil obří billboardy hudebních hvězd jako Kacey Musgraves, Ariana Grande a Shawn Mendes v podobě jedinečných Animoji.

Trojici hlavních bilboardů vystavila společnost na hotelu Figueroa, jenž se nachází vedle Staples Center, kde se bude konat již 61. ročník udělení cen Grammy. V ulicích LA je mimo jiné několik dalších bilboardů, kde se vyskytují zmínění tři umělci a město tak zdůrazňuje jejich nominace na ceny Grammy. Předání cen se uskuteční v neděli 10. února.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Shawn Mendes má nominaci jednak pro píseň roku, do níž se dostala jeho skladba „In My Blood“ a také pro nejlepší popové album. Ariana Grande byla nominována za nejlepší sólový výkon v písni „God Is A Woman“ a nejlepší vokálové album „Sweetener“. A nakonec Kacey Musgraves získala celkem čtyři nominace na album roku, nejlepší country sólový výkon ve skladbě „Butterflies“ a nejlepší country píseň „Space Cowboy“.

Není tomu poprvé, co Apple využil Animoji k propagaci některé své služby a blížící se akce. Například i přesně před rokem tak učinil na udělení cen Grammy.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz
Témata: ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více