Zavřít reklamu

Datum představení iOS 17 už není žádným tajemstvím. Apple totiž nyní oficiálně oznámil datum konání letošní vývojářské konference WWDC 2023, na které dojde k prvnímu odhalení nových operačních systémů, včetně očekávaného iOS 17. Konference se odehraje od 5. do 9. června 2023. Z toho je tedy patrné, že k představení nových systémů a dalších novinek dojde hned v pondělí 5. června 2023, při příležitosti konference, kterou bude Apple vysílat online v 19:00 našeho času. Celá událost pak bude pokračovat až do konce daného týdne a nabídne spoustu workshopů a dalšího programu pro vývojáře.

WWDC 2023

Cupertinská společnost by však letos měla mít pár es v rukávu navíc. Jako již tradičně dojde k odhalení nových operačních systémů iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10, macOS 14 a tvOS 17. V jablíčkářských kruzích se ale také hovoří o představení dlouho očekávané AR/VR headsetu, na nějž by se mohla upoutat obrovská pozornost. U něj to navíc končit nemusí. Ve hře jsou ještě dva poměrně důležité produkty. Stejně dlouho se totiž hovoří o představení Macu Pro s čipsetem Apple Silicon, případně bychom se mohli dočkat 15″ MacBooku Air. Je tedy jasné, že se máme rozhodně na co těšit. O dalších informacích vás budeme průběžně informovat.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)
.