Zavřít reklamu

Ku příležitosti oslav loňského 10. výročí vzniku App Storu se nyní na obrazovky iPhonů vrací slavný Texas Hold’em aneb vůbec první iOS hra od Applu.

Bez jakéhokoli předchozího oznámení vydal Apple v noci na dnešek Texas Hold’em ve verzi 2.0. Oživený titul dostal do vínku nejenom přepracované uživatelské rozhraní či vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení přizpůsobenou pro nové iPhony a iPody touch, ale také nové postavy, náročnější průběh a několik dalších vylepšení. Přímo ve hře jsou k dispozici nápovědy, tipy, statistky a hodnocení hráčů.

Nová verze je kompletně zdarma, zatímco původně hra vyšla na 4,99 € (po přepočtu 149 Kč). Apple navíc do druhé verze přidal multiplayer, kdy lze prostřednictvím Wi-Fi hrát poker až s 8 přáteli. K dispozici je samozřejmě také hraní v režimu offline proti realistickým soupeřům, kterých je dohromady celkem čtyřiadvacet.

Protihráči jsou naprogramovaní tak, že jsou schopní i blafovat nebo se prozradit skrytými náznaky. Hrade se odehrává celkem na 10 různých místech (například v Las Vegas, Paříži a Macau), přičemž při výhře postupujete na další herní lokaci.

Nový Texas Hold’Em je ke stažení přímo zde. Zda je k dispozici pro iPhone a iPody s iOS 12 nebo novějším. Za zmínku také stojí, že je kompletně lokalizovaná do češtiny.

Apple hra Texas Hold'Em FB

První iOS hra od Applu

Texas Hold’Em debutoval původně na iPod, a to už v roce 2006. Později, při příležitosti spuštění App Storu 11. července 2008, vyšel také ve verzi pro iOS a stal se mimo jiné jednou z vůbec prvních her pro iPhone. Od té doby ji Apple aktualizoval pouze jednou a nakonec v listopadu 2011 zmizela z App Storu.

Právě Texas Hold’Em byl po dlouhou dobu jedinou hrou, kterou Apple pro iPhone kdy vydal. Až letos v květnu tuto unikátnost narušil titul Warren Buffett’s Paper Wizard, jehož prostřednictvím vzdává Apple hold svém největšímu akcionáři Warrenu Buffettovi.

.