Zavřít reklamu

Apple poslední dva roky představuje nejnovější generaci svého telefonu v termínu po prázdninách, tedy v září/říjnu a letošní rok patrně nebude výjimkou. Podle serveru AllThingsD.com (spadající pod Wall Street Journal) by měl být nový iPhone uveden 10. září. Wall Street Journal mívá zpravidla přesné informace o Applu a ačkoliv společnost oficiálně termín nepotvrdila (pozvánky rozesílá až týden předem), dá se s větší pravděpodobností očekávat, že se nadcházející generace iPhone dočkáme už za necelý měsíc.

O „iPhone 5S“, nebo zkrátka o sedmé generaci telefonu zatím příliš nevíme, můžeme proto zatím jen spekulovat. Bude mít pravděpodobně lepší procesor, vylepšený fotoaparát s dvojitým bleskem a možná i integrovanou čtečku otisků prstů. Dále se spekuluje o levnější variantě iPhone, označovanou též jako „iPhone 5C“, s plastovým zadním krytem, který by se měl uchytit zejména na rozvojových trzích. iPhone bude každopádně uveden společně s iOS 7, znamená to tedy, že by oficiální verze nového operačního systému měla vyjít za čtyři týdny.

Dále se patrně dočkáme nových MacBooků Pro s procesory Haswell a možná se dozvíme i nové informace o Mac Pro, u kterého zatím nebyla uvedena ani cena, ani dostupnost. AllThingsD také tvrdí, že bychom měli očekávat OS X 10.9 Mavericks, ale neočekávají, že bude dostupný v době keynote.

Zdroj: AllThingsD.com
.