Zavřít reklamu

Na začátku týdne spustila Alza jarní Black Friday. V případě největšího českého prodejce nejde o nic neobvyklého a je už takřka zvykem, že Alza vyhlašuje Černý pátek vícekrát do roka. Tentokrát padla sleva na více než tři tisíce položek. Zlevněných je i několik produktů od Applu, které se po několika dnech staly v rámci akce vůbec těmi nejprodávanějšími.

Ze strany zákazníků je největší zájem o iPhone 8 (64 GB), jehož barevné varianty obsadily první, třetí a čtvrté místo, a který Alza nabízí za 14 990 Kč. Nejde sice o nejzajímavější nabídku na českém trhu, ale jedná se o jednu z nejnižších cen mezi autorizovanými prodejci Applu.

Alza Black Friday

Na předních příčkách se umístil také iPhone 6s (32 GB), který ve vesmírně šedé, růžově zlaté a stříbrné obsadil páté, sedmé a jedenácté místo. Ačkoli se jedná o starší model z roku 2015, tak zákazníky přesvědčila především cena 7 999 Kč. Špatně si nevede ani základní iPad 2018 (32 GB), jehož cena 7 990 Kč je mezi autorizovanými prodejci skutečně nejnižší. Do první třicítky se vešly i Apple Watch Series 3 Nike+ ve 42mm, které vychází na 7 690 Kč.

Co se týká produktů ostatních značek, pak si velice dobře vede akční kamera GoPro Hero7 za 8 999 Kč, jež se v rámci Black Friday stala druhou nejprodávanější položkou. Do první desítky se vešla také trojice smartphonů od Xiaomi, konkrétně modely nižší třídy, čemuž odpovídá i jejich cenovka startující na 2 799 korunách. Populární je mimo jiné konzole Xbox One S 1TB s hrou Forza Horizon 4 za 5 290 Kč, nebo elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter za 9 999 Kč.

Kompletní žebříček nejprodávanějších produktů je k nalezení zde.

.