Zavřít reklamu

Alza letos spustila Black Friday už v polovině listopadu. Do slev padlo více než tři tisíce položek a zlevněných bylo i několik produktů od Applu. A právě telefony s logem nakousnutého jablka se nakonec staly jedněmi z nejprodávanějších produktů v rámci celé akce.

Největší tuzemský e-shop svoji nabídku slev v rámci Black Friday pravidelně aktualizoval. Nejvíce akcí nakonec bylo právě na Černý pátek (29. listopadu). Dnešním dnem nicméně má celá akce skončit a nabízí se tak vhodná doba na bilancování.

Zaměříme-li se na Apple produkty, pak nejprodávanějším se stal černý iPhone XR zlevněný na 15 990 Kč, který v celkovém pořadí obsadil druhou příčku. Červená varianta telefonu se umístila na sedmém místě.

Apple Alza Black Friday 2019

U zákazníků je oblíbený také černý iPhone 7, který má Alza v nabídce za 9 990 Kč. Popularitu si vysloužil také iPhone XS za 19 999 Kč, který se do akce zařadil až poslední týden. Kromě telefonů pak zákazníci kupovali původní AirPods z roku 2017, bílý HomePod a také různé redukce pro Lightning a USB-C porty.

Kompletní žebříček nejprodávanějších produktů je k nalezení zde.

.