Zavřít reklamu

Apple zveřejnil další vybrané snímky z kampaně „Shot on iPhone“ a vzhledem k nadcházejícím vánočním svátkům je tématika už dopředu jasná. Z Instagramu a Twitteru vybrali ve společnosti ty nejzajímavější vánoční fotografie, které se tematicky do této sady hodí. Vybrané obrázky vypadají opravdu náramně.

Všechny vybrané snímky pochází přímo ze sociálních sítí, byly (pochopitelně) vyfoceny na nové iPhony XS a XR a z větší části ukazují možnosti, které fotoaparáty v nových iPhonech nabízí, jako je třeba vylepšené HDR, bokeh, vylepšené snímky ve špatných světelných podmínkách a další.

Obzvláště snímek zachycující vánoční stromek a ozdoby je plný detailů a vyniká svým dynamickým rozsahem a rozostřeným pozadím. Fotka pejska před vánočním stromkem je také povedená. Pokud se chcete do kampaně Shot on iPhone zapojit také, je to velmi snadné. Stačí používat sociální sítě (Instagram nebo Twitter) a u fotografií používat adekvátní hashtag jako například #shotoniphone nebo #shotoniphonexs. Pokud budete mít štěstí, Apple si může do dalšího „kola“ vybrat právě vás.

Pokud si s focením na iPhone nevíte rady a uvítali byste nějaké návody na pokročilejší techniky, Apple má na svém webu samostatnou sekci, kde jednotlivé možnosti a schopnosti fotoaparátu v iPhonech detailně popisuje. Tyto návody a další užitečné tipy a triky najdete zde.

.