Zavřít reklamu

„Fotografové po celém světě pořizují nádherné obrázky iPhonem XR, nejnovějším členem rodiny iPhonů,“ uvádí Apple svou zprávu. Cupertinská firma v ní ukazuje fotografie pořízené iPhonem XR, které jeho uživatelé sdíleli na sociální síti Instagram.

iPhone XR byl na zářijové konferenci představen vedle nových iPhonů XS a XS Max jako dostupnější model ve více barevných variantách. Začal se prodávat na konci října a naše recenze nový telefon trefně pojmenovává spojením „krasavec s několika kompromisy“. Jedním z kompromisů je kromě například jiného typu displeje i absence druhého objektivu u fotoaparátu.

Nicméně i více než dva týdny po startu prodeje, se potvrzují slova, že si Apple dal na fotoaparátu u levnějšího modelu velmi záležet. I přestože s sebou jen jediný objektiv přináší určitá omezení, v Cupertinu se velmi úspěšně pokusili o to, aby ho nahradila softwarová řešení portrétového režimu nebo Smart HDR. Portrétový režim pochopitelně nedosahuje takových kvalit jako v připadě iPhonu XS, nic to však nemění na tom, že některé z následujících snímků jsou skutečně dechberoucí. Podívejte se sami na instagramové příspěvky, které sám Apple ve své zprávě využil.

View this post on Instagram

КАКАЯ ЖЕ ПРЕКРАСНАЯ ОСЕНЬ В ЭТОМ ГОДУ, НЕ ПРАВДА ЛИ? ?? Друзья, а вы уже готовы к началу зимнего сезона❓ Я, честно говоря, не могу ответить однозначно… С одной стороны – да, это начало катания на горных лыжах, я очень жду это время! С другой – скоро начнётся минусовая температура, придётся бегать из кафе в кафе, чтобы окончательно не замёрзнуть ? Посмотрим, что покажет нам ноябрь! ? А я пойду, пока что, посижу на крыше, пока погода позволяет! ???

A post shared by Vladislav Karpyuk (@vladislavkarpyuk) on

.