Zavřít reklamu

Fotíte na iPhone? A přáli byste si, aby vaše fotografie byla na některém z příštích billboardů společnosti Apple? Svému cíli jste nyní ještě o kousek blíž. Apple opět začal vyzývat fotografy z celého světa, aby mu nabídli své fotografie pro jeho příští marketingovou kampaň Shot on iPhone.

Jedním z hlavních znaků některých reklam společnosti Apple jsou úchvatné fotografie a videa z rukou samotných uživatelů. Tyto snímky svou autenticitou nejlépe ukazují schopnosti fotoaparátů smartphonů od Applu. První vlna kampaně Shot on iPhone spatřila světlo světa v roce 2015, kdy byl do prodeje uveden tehdy revoluční iPhone 6 ve zcela novém designu a s novými možnostmi fotoaparátu. Apple tehdy lovil na Instagramu i Twitteru fotografie s příslušným hashtagem – ty nejlepší si pak našly cestu na billboardy i do tisku. Videa, která uživatelé natočili na svůj iPhone, se zase dostala na YouTube i do reklam v televizním vysílání.

Některé ze snímků kampaně #ShotoniPhone z webu Apple:

Ani letos Apple svou kampaň Shot on iPhone nehodlá vynechat. Pravidla jsou jednoduchá: stačí na Instagram či Twitter veřejně nahrát příslušné snímky s hashtagem #ShotOniPhone, a to do 7. února. Odborná porota následně vybere desítku fotografií, které se ocitnou na billboardech, ale také v kamenných i online prodejnách Applu.

V porotě letos zasedne například Pete Souze, který fotografoval bývalého prezidenta Spojených států Baracka Obamu, nebo Luisa Dörr, která na iPhone nafotila sérii titulních stránek magazínu TIME. Podrobnosti ohledně kampaně najdete na oficiálním webu společnosti Apple.

Shot-on-iPhone-Challenge-Announcement-Forest_big.jpg.large
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.