Zavřít reklamu

Součástí nabídky streamovací služby Apple TV+ bude také seriál For All Mankind. Přestože provoz služby ještě nebyl oficiálně spuštěn, a tudíž v jejím rámci zatím nebyl odvysílán ani jeden díl zmíněného seriálu, přinesl server Deadline tento týden zprávu, podle které Apple chystá již druhou sérii – a podle všeho v tomto směru nezůstává jen u titulu For All Mankind.

Apple chce začít s produkcí druhé série seriálu For All Mankind co nejdříve. Je to proto, že Apple TV+ startuje s mnohem „chudším“ obsahem než její konkurenti, a Apple tedy potřebuje alespoň zajistit, aby nové díly jeho seriálů vycházely opravdu s železnou pravidelností.

Jak jsme vás již dříve informovali, seriál For All Mankind bude vydán spolu s oficiálním spuštěním provozu služby 1. listopadu. Návštěníci letošního newyorského Comic Conu měli nicméně možnost již minulý týden zhlédnout alespoň první minuty prvního dílu. Režisér Ronald D. Moore se při této příležitosti nechal slyšet, že plánuje natočení celkem tří sérií tohoto seriálu.

Druhou sérii bude mít také hvězdně obsazená The Morning Show a dočká se jí i dramatický seriál See s Jasonem Momoou, komediální seriál Dickinson s Hailee Steinfeld v hlavní roli, komediální seriál Little America nebo třeba detektivní drama Home Before Dark. Přestože se původně mluvilo o tom, že Apple bude striktně díly svých seriálu dávkovat, u některých pořadů nakonec dojde k vydání celé série najednou, takže si diváci budou moci užít oblíbený „binge watching“.

For All Mankind
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.