Zavřít reklamu

V programové nabídce streamovací služby Apple TV+ se objevily první tři epizody seriálu Truth Be Told. Dramatický seriál vypráví o autorce „true-crime“ podcastů Poppy Parnell (Octavia Spencer), která znovu otevírá případ vraždy, která ji kdysi dávno proslavila. V roli muže, kterého Octavia tehdy možná neprávem poslala za mříže, se v pořadu objeví Aaron Paul, známý z oblíbeného seriálu Breaking Bad. Seriál je adaptací knihy „Are You Sleeping“ od Kathleen Barber.

Truth Be Told ale není jedinou novinkou na Apple TV+. V současné době zde můžete například zhlédnout již čtyři epizody pořadu Servant. Mrazivý a znepokojivý seriál vypráví příběh na první pohled dokonalého manželského páru, který do svého luxusního filadelfského sídla povolává mladičkou chůvu, která se má postarat o jejich syna. Velmi záhy se však ukáže, že řada věcí není zdaleka taková, jak se zdá být, a to jak na straně obou manželů, tak i u samotné chůvy.

Další relativně čerstvou novinkou v nabídce streamovací služby Apple TV+ je snímek s názvem Hala. Jeho hrdinkou je sedmnáctiletá muslimská středoškolačka Hala, žijící na malém předměstí. Ta se snaží skloubit klasický život teenagerky se svou tradiční muslimskou výchovou. Spolu s tím, jak mladičká Hala postupně nachází sebe samotnou, bojuje také s tajemstvím, které může rozdělit její rodinu.

Další novinkou je pak Knižní klub Oprah, tvořený rozhovory oblíbené moderátorky se zajímavými spisovateli a autory knih, kdy každému titulu je věnován jeden díl seriálu.

Kromě zmíněných novinek můžete v rámci streamovací služby Apple TV+ zhlédnout pochopitelně i obsah, který byl uveden v době spuštění služby. Jedná se například o seriál The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, For All Mankind nebo dětské pořady Snoopy ve vesmíru či Tajemný pisatel.

Apple TV+ Oprah
Zdroj: Apple

Zdroj: Mac Rumors

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více